57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Historyczne, HRSMP

Nowy zespół sponsorski w HRSMP!

Fot. Historic WRC

Mirosław Miernik, koordynator i twórca HRSMP poinformował, że w drugiej połowie sezonu wystartuje we własnym zespole sponsorskim, Historic WRC. Ze względów formalnych zespół nazywa się M&C Historic Rally team.

W jego skład wchodzą wszystkie załogi, których samochody przygotowywane sa do rajdów i serwisowane przez Art Rally. W barwach zespołu zobaczymy więc: Artura Rowińskiego i Magdalenę Tokarską (Audi Quattro), Marcina Grzelewskiego i Krzysztofa Niedbałę (Ford Escort mk2 RS), Artura Czyżykowskiego i Adama Kędzierskiego (BMW E-30+) oraz oczywiście Mirosława Miernika z nowym pilotem Krzysztofem Mazurem (Fiat Abarth 131 Rally).

Będzie to trzeci zespół sponsorski w HRSMP. Dotychczas w dwóch zespołach sponsorskich (GO + Cars oraz G0+ Cars Atlas WARD) wystartowała jedna załoga – Grzegorz Olchawski / Michgał Jucwicz – swoim Audi Quattro w historycznych barwach HB Rally Team.

Wprowadzenie kolejnego zespołu do HRSMP to podniesienie rywalizacji w HRSMP na nowy poziom – powiedział Mirosław Miernik. – Rywalizacja sportowa będzie teraz jeszcze ciekawsza i bardziej ekscytująca. Nie ukrywam też, że naszym celem i planem jest zdobycie w HRSMP Mistrza Polski w klasyfikacji zespołów sponsorskich.
Do Góry