Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Nowa jakość w polskich rajdach – Paweł Sławik razem z Interhandler JCB Rally Team

Kiedy budzisz się rano i wiesz, że marzenie do którego dążysz jest właściwą drogą, znajdą się w Twoim życiu osoby, od których otrzymasz pomoc. Paweł Sławik walczył o powrót do startów w rajdach kilka lat. Dzięki zasadzie “jamais content” – zawsze wymagaj od siebie więcej, stworzył Interhandler JCB Rally Team – nowy zespół na rajdowych trasach!

Stworzenie projektu, którego głównym narzędziem promocji jest sport motorowy nie jest w Polsce czymś oczywistym. Jednak firma JCB Interhandler, razem z Pawłem Sławikiem chce zmienić tę niekorzystną dla motosportu opinię, tworząc JCB Interhandler Rally Team. Przez doświadczenia, którymi podzielił się z nami Robert Kubica podczas wizyty w Firmie Interhandler pragniemy przenieść tę pozytywną energię, także do polskich rajdów samochodowych. W jaki sposób? W najłatwiejszy z możliwych, przez w wiarę w drugiego człowieka i jego marzenia, które tworzą coś, czego nie można znaleźć nigdzie indziej. Są to niesamowite wspomnienia, budowane na podstawie stawianych sobie celów.

Firma JCB Interhandler w swych działaniach kieruje się dewizą – jamais content – wymagaj od siebie więcej, nigdy nie spoczywaj na laurach. Jako JCB Interhandler Rally Team wystartujemy w sezonie 2019 w wybranych rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, wystawiając do rywalizacji na oesach duet Paweł Sławik / Bożydar Grzywaczewski, którzy jeżdżąc Peugeotem 208 R2 pokażą, jak konsekwentnie budować drogę do sukcesu.

Paweł Sławik To nie jest normalna sytuacja, trzeba powiedzieć to otwarcie. Pracując nad swoimi marzeniami, często posiadasz siłę, odpowiednie nastawienie, wydaję się, że twoja determinacja jest nieskończona. Jednak z czasem, gdy marzenia nadal pozostają marzeniami, zaczynamy tracić pewien impet do działania, zaczyna nam brakować pomysłów, ludzie wokół nas uznają, że coś nie ma sensu. Wtedy jest najtrudniejszy moment, jednak trzeba go przetrwać, ponieważ za nim czeka sukces! Firma JCB Interhandler zaufała mi i zdecydowała się wesprzeć mnie w realizacji mojego celu. Wyznając podobne zasady, które polegają na nieustannym rozwoju i nie spoczywaniu na laurach, w skrócie “jamais content”, wspólnie reaktywowaliśmy Inter Team. Rajdowy projekt, który będzie nową jakością w polskich rajdach. Mamy zaplanowanych kilka rund RSMP, chcemy wystartować we wszystkich. Powrót do ścigania jest naszym wspólnym sukcesem, dlatego cieszymy się, że dołączamy do stawki zespołów w RSMP! Nie możemy się doczekać!

Bożydar GrzywaczewskiZnam Pawła od dawna. Kiedy zaproponował mi wspólne starty byłem zadowolony. Oczywiście na początku był lekki moment niepewności, ponieważ Paweł miał przerwę w startach. Jednak po kilku kilometrach testów w Czechach moje obawy zostały rozwiane. Cieszę się, że możemy razem przejechać legendarny Rajd Barbórki Warszawskiej oraz mam nadzieję cały sezon 2019. Będziemy wspólnie pracować nad aspektami, które wymagają dopracowania. Pierwszy test już w ten weekend! Trzymajcie kciuki!

Więcej informacji na temat zespołu znajdziecie tutaj www.SlawikRallyTeam.pl?

You may also like
Do Góry