Julien Ingrassia – “jazda po asfalcie jako pilot jest dużo trudniejsza” – wywiad
Rajd Hiszpanii 2019 – rywalizacja na siedemnastu odcinkach specjalnych
Citroen wystawi trzy samochody w Australii
Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: KRO, RO, KJS

Namysłowski Rajd Samochodowy już 1 maja

1 maja 2016 roku odbędzie się II runda cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny, a będzie ją stanowił 2 Namysłowski Rajd Samochodowy. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu jest załoga Kosicki Rafał/ Kosicka Aneta w Hondzie Civic ze Świebodzic. Po piętach depcze im załoga Iwanek Piotr/ Maibaum Łukasz Fiatem Seicento oraz Świętek Marek/ Jakusz Patryk Peugotem 106 z Automobilklubu Opolskiego.

Uroczysty strat z Rynku odbędzie się o 10:30 z namysłowskiego Rynku, kibiców zapraszamy na próbę długości 1km zlokalizowaną w okolicach dworca kolejowego. Pierwszy przejazd 10:40, drugi 12:25, trzeci 14:10. Jako gość wystąpi wielokrotny Górski Samochodowy Mistrz Polski Marcin Kozłowski 400 konnym Fordem Sierrą Cosworth. Organizator przygotował wartościowe nagrody dla uczestników.
Organizatorzy zaplanowali trasę długości 133,95 km, w tym 9 km prób zręcznościowych o nawierzchni: asfalt/ beton/ szuter. Zapisy już ruszyły, a najważniejsze informacje znajdują się w regulaminie uzupełniającym imprezy. Do dnia 29 kwietnia biuro imprezy znajdować się będzie w siedzibie Automobilklubu Opolskiego w Opolu przy ulicy Wrocławskiej 102, od godziny 9:00 do 16:00.
Do Góry