Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Nagrody dla zwycięzców klas Rajdu Ziemi Bocheńskiej

Tegoroczny Rajd Ziemi Bocheńskiej odbędzie się na prawie w 100% nowej trasie, która składała się będzie z dwóch odcinków zlokalizowanych w gminach Łapanów, Żegocina oraz Trzciana, przejeżdżanych trzykrotnie oraz z tradycyjnego już, widowiskowego odcinka miejskiego rozgrywanego w samym centrum Bochni. Łącznie do pokonania zawodnicy będą mieli ponad 40 oesowych kilometrów! To jednak nie wszystko co przygotowali organizatorzy dla tych, którzy podejmą wyzwanie i zmierzą się z wcale niełatwymi trasami. Dzięki współpracy, którą nawiązali z firmą Szkoła Jazdy Subaru dla najlepszych przygotowane zostaną naprawdę niesamowite nagrody!

Szkoła Jazdy Subaru ufundowała dla tegorocznych zwycięzców wszystkich klas 4. Rajdu Ziemi Bocheńskiej (z wyłączeniem klas GOŚĆ i klasyfikacji generalnej) wyjątkowe nagrody. Kierowcy zwycięskich załóg będą mieli okazję uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju szkoleniu, o unikatowym, sportowym programie przygotowanym specjalnie z myślą o nich. Będzie to niewątpliwie wspaniała okazja do sprawdzenia i podniesienia swoich umiejętności za kierownicą, zasięgnięcia opinii i uzyskania wskazówek od instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie zdobycie nowych, cennych doświadczeń, które z pewnością przyniosą wymierne efekty na rajdowych trasach.

Szkolenie odbędzie na profesjonalnym, bezpiecznym torze wyścigowym w Kielcach, we wspólnie ze zwycięzcami ustalonym sierpniowym terminie.
Do Góry