45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Za lotną

Moto Orkiestra po raz kolejny wspólnie z Dzielnicą Bemowo

Już 13 stycznia 2019 roku na warszawskim Autodromie Bemowo, po raz kolejny odbędzie się Moto Orkiestra. To największa charytatywna impreza motoryzacyjna organizowana  w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym m.in. z Rajdu Barbórka czy też wcześniej organizowanego Rajdu Warszawskiego, od godz 13.00 odbywać się będą licytacje przejazdów samochodami rajdowymi i wyścigowymi oraz licytacje voucherów, wartościowych pamiątek oraz gadżetów od naszych Partnerów.

Organizowaną przez Automobilklub Polski Moto Orkiestrę w 2019 roku, kolejny raz wspierać Zarząd Dzielnicy Warszawa Bemowo.

Niezmiennie, do końca świata i jeden dzień dłużej, gramy i jeździmy w styczniowy weekend dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moto Orkiestra w 2019 roku zaplanowana jest pod kątem maksymalnych wrażeń z jazdy wyjątkowymi samochodami. Dla wszystkich, którzy 13 stycznia, pojawią się na Autodromie Bemowo zamówiliśmy świetną pogodę. Mamy zapewnienia od najlepszych polskich kierowców rajdowych, że pojawią się za kierownicami swoich aut, aby sprawić jak najwięcej frajdy i jednocześnie zapełnić puszki z logo WOŚP. Planujemy wiele niezapomnianych atrakcji organizowanych przez sprawdzonych Partnerów Imprezy – jednym słowem 13 stycznia musicie Nas odwiedzić! Będzie się działo!” – mówi Jakub Siemczuk, wieloletni organizator Moto Orkiestry.

Zapraszamy już w samo południe na Autodrom Bemowo, gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie Imprezy i parada samochodów ulicami Warszawy. Swoją obecność potwierdził już uczestnik Rajdowych Mistrzostw Świata i trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, a także kierowcy z czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, wśród nich Łukasz Byśkiniewicz, Wojciech Chuchała, Michał Ratajczyk, kierowcy z Driftingowych Mistrzostw Polski, Wyścigów Górskich, Rallycrossu, a także sceny motocyklowej i off-roadowej.

Razem z nami Imprezę poprowadzą m.in. Patryk Mikiciuk, Łukasz Byśkiniewicz, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Dariusz Wieteska.

Podczas Moto Orkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych.

Tylko u Nas top’owi kierowcy i auta! 

Na licytujących czeka jedyna w Polsce szansa na zajęcie prawego fotela w rajdówce trzykrotnego Mistrza Europy i czterokrotnego Mistrza Polski – Kajetana Kajetanowicza.

Na naszej Imprezie pojawi się również jedyny startujący w Polsce Hyundai i20 R5 za którego kierownicą zasiądzie trzeci Kierowca 56. Rajdu Barbórka Łukasz Byśkiniewicz.

Wśród wielu licytacji ciekawych gadżetów i voucherów pojawią się takie gratki jak: voucher na przelot szybowcem, skok ze spadochronem, lot awionetką, samochody na weekend, oficjalna torba podróżna z tegorocznego Rajdu Dakar i wiele innych.

Nasz zeszłoroczny rekord zbiórki to ponad 205 tysięcy złotych.

W tym roku zamierzamy go pobić!!! Co najmniej dwukrotnie !
Do Góry