Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Moto Orkiestra 2017 na Bemowie

15 stycznia 2017 roku na warszawskim Bemowie odbędzie się kolejna Moto Orkiestra, największa charytatywna impreza motoryzacyjna organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Moto Orkiestra to coroczna impreza organizowana przez Automobilklub Polski, od wielu lat grająca wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym z Rajdu Barbórka, przez cały dzień odbywać się będą licytacje przejazdów po specjalnie wytyczonej trasie samochodami rajdowymi, wyścigowymi, terenowymi, a nawet ciężarowymi. Swój udział potwierdziło wielu rajdowych kierowców, wśród nich m.in. rajdowy Mistrz Europy Wojciech Chuchała, Klaudia Podkalicka oraz Michał Ratajczyk.

Do Moto Orkiestry 2017 dołączyła Dzielnica Bemowo, wspierając organizacyjną machinę. Całą imprezę, łącznie z licytacjami przejazdów, poprowadzą dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz prezenter radiowy Paweł Pawelec.

Oprócz wspomnianych przejazdów samochodami rajdowymi licytacja obejmie także gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów Moto Orkiestry. Znajdą się wśród nich między innymi vouchery na kurs prawa jazdy, nawigacje samochodowe, zaproszenia na loty motoparalotnią z mistrzem świata czy też vouchery na otrzymanie wysokiej klasy samochodu na weekend.

Jakub Siemczuk, organizator Moto Orkiestry 2017:

Przygotowując się do Moto Orkiestry 2017, staraliśmy się maksymalnie skupić na motoryzacyjnych atrakcjach na naszym torze, zarówno dla małych miłośników motoryzacji, jak i tych większych. Wszyscy posiadający domieszkę benzyny we krwi znajdą u nas coś dla siebie, emocji na pewno nie zabraknie. I najważniejsze – gramy i jeździmy w słusznej sprawie, dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie może Was 15 stycznia zabraknąć na Autodromie Bemowo.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 defiladą wszystkich biorących udział samochodów po ulicach Bemowa, przenosząc się około godziny 13:30 na Autodrom Bemowo. Silniki nie zdążą ostygnąć, ponieważ od razu po powrocie rozpoczyniemy licytacje przejazdów samochodami – począwszy od profesjonalnych rajdówek, po auta terenowe i wyścigowe, a skończywszy na driftującej ciężarówce !

Dzięki tegorocznemu wsparciu Dzielnicy Bemowo dla wszystkich uczestników zaplanowany został koncert zespołu Sound’n’Grace mający jeszcze bardziej podgrzać motoryzacyjną atmosferę, a zaplanowane na godzinę 20:00 zakończenie imprezy uświetni światełko do nieba w postaci widowiskowego pokazu fajerwerków.

You may also like
Do Góry