Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Moto Orkiestra 2017 na Bemowie

15 stycznia 2017 roku na warszawskim Bemowie odbędzie się po raz kolejny Moto Orkiestra, największa charytatywna impreza motoryzacyj-na organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Moto Orkiestra to coroczna impreza organizowana przez Automobilklub Polski, od wielu lat grająca wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym z Rajdu Barbórki, przez cały dzień odby-wać się będą licytacje przejazdów po specjalnie wytyczonej trasie samochodami rajdowymi, wyścigowymi, terenowymi, a nawet ciężarowymi. Swój udział potwierdzi-ło wielu rajdowych kierowców, wśród nich m.in. rajdowy Mistrz Europy Wojciech Chuchała, Wicemistrz Polski Jakub „Colin” Brzeziński, Klaudia Podkalicka oraz Michał Ratajczyk.

Do Moto Orkiestry 2017 dołączyła Dzielnica Bemowo, wspierając organizacyj-ną machinę. Całą imprezę, łącznie z licytacjami przejazdów, poprowadzą dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz doskonały prezenter radiowy Paweł Pawelec.

Oprócz wspomnianych przejazdów samochodami rajdowymi, licytacja obejmie także gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów Moto Orkiestry. Znajdą się wśród nich między innymi vouchery na kurs prawa jazdy, nawigacje samochodowe, zapro-szenia na loty motoparalotnią z Mistrzem Świata czy też vouchery na otrzymanie wy-sokiej klasy samochodu na weekend.

Przygotowując się do Moto Orkiestry 2017 staraliśmy się maksymalnie skupić na motoryzacyjnych atrakcjach na naszym torze, zarówno dla małych miłośników moto-ryzacji, jak i tych większych. Wszyscy posiadający domieszkę benzyny we krwi znaj-dą u nas coś dla siebie, emocji na pewno nie zabraknie. I najważniejsze – gramy i jeździmy w słusznej sprawie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie może Was 15 stycznia zabraknąć na Autodromie Bemowo

– powiedział Jakub Siemczuk, Organizator Moto Orkiestra 2017.

Moto Orkiestra 2017 z defiladowym początkiem i hucznym finałem

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 defiladą wszystkich biorących udział samo-chodów po ulicach Bemowa, przenosząc się około godziny 13:30 na Autodrom Be-mowo. Silniki nie zdążą ostygnąć, ponieważ od razu po powrocie rozpoczynamy licy-tacje przejazdów samochodami – począwszy od profesjonalnych rajdówek, po auta terenowe i wyścigowe, a skończywszy na driftującej ciężarówce !

Dzięki tegorocznemu wsparciu Dzielnicy Bemowo dla wszystkich uczestników zapla-nowany został widowiskowy koncert zespołu Sound’n’Grace mający jeszcze bardziej podgrzać motoryzacyjną atmosferę, a zaplanowane na godzinę 20:00 zakończenie imprezy uświetni światełko do nieba w postaci niezapomnianego pokazu fajerwer-ków.

You may also like
Do Góry