Citroen Racing opuszcza WRC po odejściu Sebastiena Ogiera
57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Mistrzowie Szuter Cup zadebiutują w RSMP

Konrad Dudziński i Adam Binięda, ubiegłoroczni zwycięzcy Szutrowego Pucharu SzuterCup w klasyfikacji generalnej, stają przed nowym wyzwaniem. Tegoroczne plany załogi przewidują porzucenie szutrowych oesów na rzecz odcinków asfaltowych. Pierwszym startem załogi w sezonie będzie pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajd Świdnicki. Plany Dudzińskiego i Biniędy póki co zakładają udział w pierwszej rundzie sezonu, jednak załoga stara się, aby rozszerzyć program startów na kolejne rundy, zwłaszcza rundy szutrowe.

Konrad Dudziński:

Jeszcze miesiąc temu wydawało mi się to nierealne, że uda nam się wziąć udział w pierwszej rundzie RSMP, a tu bach – jedziemy. 🙂 Jest to kolejny krok w naszej rajdowej karierze, a zarazem po raz kolejny możemy spełnić marzenia! 🙂 Po raz kolejny nie mogę się doczekać startu, mimo że jedziemy po jeszcze obcej dla mnie nawierzchni. Niestety na chwilę obecną jest to nasz jedyny pewny start w tym roku – co będzie dalej, nie jestem w stanie jeszcze powiedzieć. Naszym celem na ten rajd jest meta – na nic innego się nie nastawiam, lecz obiecuję dać z siebie wszystko.

Starty naszej załogi wspierają Auto Części-Kasacja Pojazdów Piotr Karpeza, Powiat Olsztyński, Car Service Dudziński, Agaplast, ERJOT Plandeki, Gimna Jonkowo. Dziękujemy!

Adam Binięda:

Zaczynamy nowy etap  w naszej przygodzie z rajdami. Najwyższy czas, by spróbować jazdy po nawierzchni asfaltowej. Mam nadzieje, że Konrad równie dobrze odnajdzie się i na asfalcie, choć nie ma co ukrywać że to nasz pierwszy start w RSMP i głównym celem będzie meta. To może taki bezpieczny slogan i podejście, ale tak po prostu jest. Jedziemy do Świdnicy głównie po doświadczenie. Nie nastawiamy się na żadne konkretne miejsce, ono samo się znajdzie na mecie.
Do Góry