Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Mistrzostwa Śląska bez załogi Grela / Momot?

fot. Janusz Boruta

Gracjan Grela i Marta Momot zajęli drugie miejsca podczas zmagań w Rajdzie Baborowa oraz Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. Po dwóch rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska są liderami klasyfikacji generalnej. Nie jest jednak do końca pewne czy załogę Hondy Civic zobaczymy jeszcze podczas zmagań w śląskim czempionacie.

Gracjan Grela dla oficjalnego portalu cyklu:

Prawdę mówiąc w moich planach były tylko pierwsze dwie rundy. Nie mam w tym momencie presji na rajdy, gdyż chciałbym się rozwijać i startować w mistrzostwach Polski. Teraz wszyscy mi robią ciśnienie, że prowadzimy w mistrzostwach Śląska i jak można to przerwać. Cykl jest świetny, atmosfera jest ekstra i ludzie też są w porządku. Lubimy tutaj startować, ale jazda bez testów i przygotowania nie koniecznie mi się podoba. Chcę robić kolejne kroki.

Jest kilka możliwości. Czy HRSMP? Moja Honda póki co nie może tam jeździć, zresztą pojawia się pytanie o sens. Przejście do innego cyklu oznaczałoby, że trzeba by mocno przebudować samochód. Po co więc jeździć dalej starą Hondą, skoro trzeba by tak mocno ją doinwestować? Jak na razie zastanawiamy się nad tym co będzie dalej.

Grela i Momot wygrali zeszłoroczne mistrzostwa Śląska, plasując się przed duetami Zbroja / Kokoszka i Baran / Paciej.

You may also like
Do Góry