57. Rajd Barbórka 2019 – 28 samochodów historycznych na liście
57. Rajd Barbórka 2019 – Wojciech Chuchała – “jedziemy bez presji”
57. Rajd Barbórka 2019 – Projekt E z Krzysztofem Hołowczycem i Manfredem Stohlem
Kajetan Kajetanowicz blisko przedłużenia współpracy z Lotosem. Celem mistrzostwo WRC 2 2020
57. Rajd Barbórka 2019 – Michał Chorbiński i Beata Borowicz debiutują w Subaru Imprezie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Mistrzostwa Śląska bez załogi Grela / Momot?

fot. Janusz Boruta

Gracjan Grela i Marta Momot zajęli drugie miejsca podczas zmagań w Rajdzie Baborowa oraz Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. Po dwóch rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska są liderami klasyfikacji generalnej. Nie jest jednak do końca pewne czy załogę Hondy Civic zobaczymy jeszcze podczas zmagań w śląskim czempionacie.

Gracjan Grela dla oficjalnego portalu cyklu:

Prawdę mówiąc w moich planach były tylko pierwsze dwie rundy. Nie mam w tym momencie presji na rajdy, gdyż chciałbym się rozwijać i startować w mistrzostwach Polski. Teraz wszyscy mi robią ciśnienie, że prowadzimy w mistrzostwach Śląska i jak można to przerwać. Cykl jest świetny, atmosfera jest ekstra i ludzie też są w porządku. Lubimy tutaj startować, ale jazda bez testów i przygotowania nie koniecznie mi się podoba. Chcę robić kolejne kroki.

Jest kilka możliwości. Czy HRSMP? Moja Honda póki co nie może tam jeździć, zresztą pojawia się pytanie o sens. Przejście do innego cyklu oznaczałoby, że trzeba by mocno przebudować samochód. Po co więc jeździć dalej starą Hondą, skoro trzeba by tak mocno ją doinwestować? Jak na razie zastanawiamy się nad tym co będzie dalej.

Grela i Momot wygrali zeszłoroczne mistrzostwa Śląska, plasując się przed duetami Zbroja / Kokoszka i Baran / Paciej.
Do Góry