Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Miko Marczyk: jestem zadowolony z wyniku

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk, reprezentujący barwy ŠKODA Polska Motorsport, ukończyli Rajd Świdnicki-KRAUSE na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej. Duet korzystający z topowej Škody Fabii R5, oprócz miejsca na podium, popisał się najlepszym czasem na Power Stage Walim, dopisując tym samym na swoje konto w klasyfikacji sezonu dodatkowe pięć punktów. W pierwszym tegorocznym krajowym występie Mikołaj Marczyk zaprezentował dobre tempo od startu do mety, realizując przy tym założone cele. Jak sam podkreśla, jest zadowolony z pracy całego zespołu, który w Świdnicy spisał się dobrze. W jeździe kierowcy jest jeszcze pole do optymalizacji.

Mikołaj Marczyk:

Myślę, że jako zespół możemy być zadowoleni z występu podczas Rajdu Świdnickiego-Krause. To dla nas wszystkich debiut w tym aucie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, a Škoda Fabia R5 nadal skrywa przede mną tajemnice. Wystrzegaliśmy się poważnych błędów i wykonaliśmy dobrą pracę, pokonując odcinki specjalne przyzwoitym, a zarazem bezpiecznym tempem. Pierwsza pętla miała zagwarantować nam pewność w samochodzie, sprawdzenie niebezpiecznych i zdradliwych miejsc tak, aby podczas kolejnych odcinków specjalnych zaprezentować dobre tempo i rytmiczną jazdę. Zwycięstwo na Power Stage Walim to wisienka na torcie – jestem zadowolony z wyniku, który osiągnąłem. Cieszę się, że mamy szansę dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że progres mój i całego zespołu będzie coraz większy. Jako kierowca mam spore pole do optymalizacji, a do maszyny, którą dysponuję, chciałbym dorosnąć jako kierowca. Bardzo dziękuję kibicom za wsparcie, a zespołowi za dobrze wykonaną pracę.

Szymon Gospodarczyk:

Rajd Świdnicki-Krause za nami! Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej bardzo nas cieszy. To wymarzony debiut w nowym zespole na trasach RSMP. Rajd przejechaliśmy swoim tempem, staraliśmy się nie podejmować ryzyka, a celem była meta. Najbardziej cieszy wygrany Power Stage przebiegający przez słynną Michałkową. Praca całego zespołu podczas tego rajdu była perfekcyjna, wszystkim bardzo dziękujemy!

You may also like
Do Góry