Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

MD Rally Team podsumowuje Rajd Rzeszowiak

Załoga MD Rally Team w składzie Daniel Mech oraz Dominik Bubula jadący Citroenem Saxo po 1 Rajdzie Rzeszowiak. Zawodnicy wzięli udział w 1. Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS i wywalczyli pierwsze miejsce w klasie K2, z przewagą niespełna 21s nad kolejną załogą oraz drugie miejsce w klasyfikacji generalnej tracąc niecałe 8s.

Daniel Mech: Był to dla nas pierwszy tak długi rajd w karierze, do tej pory braliśmy udział jedynie w KJS. Przed startem obawiałem się, że odcinki będą dla nas zbyt szybkie-na jednym z odcinków osiągnęliśmy prędkość maksymalną, ale pojechaliśmy swoje, czysto i szybko co przy pomyłkach rywali dało w konsekwencji świetny wynik. Nadal uczymy się samochodu, przed rajdem odebraliśmy Saxo z nową skrzynią biegów, do której trzeba się było przyzwyczaić. Samochód spisywał się świetnie za co trzeba pochwalić Ras-Art, oraz mojego tatę. Chcielibyśmy w kolejnej rundzie uzyskać podobny rezultat. Jest to dla nas świetnie przygotowanie przed kolejnym sezonem, gdyż planujemy uzyskać licencję rajdową i zacząć starty w rajdach okręgowych.

fot. Kamil Bać

fot. Kamil Bać

Dominik Bubula: Na 1 Rajdzie Rzeszowiak czułem się bardzo dobrze. Świetnie przygotowane odcinki były bardzo szybkie i wymagające, pozwalały na wiele zabawy zarówno dla kierowcy jak i pilota. Udało się zrobić dobry opis pomimo spóźnienia na zapoznanie, które musieliśmy zrobić w 15 minut. Jestem bardzo zadowolony z wyniku i współpracy Danielem.

Zapraszamy na nasz facebookwy profil aby zawsze być na bieżąco: MD Rally Team.

Nasze starty są możliwe dzięki: Eternet, Joniec Team, Hydrosprzęt, SP Projekt Pracownia Projektowa, Racing Shop. Partnerzy medialni: Rajdy24, GMB Media, Ola Miga Photography.
Do Góry