Sebastien Loeb sam zadecydował o rezygnacji z Rajdu Szwecji 2020
Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Terenowe

Łukaszewski i Duhanik wygrywają na Węgrzech

Fot. Łukasz Pączkowski

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik z offroadSPORT Łukaszewski Rally Team wygrali pierwszą rundę Mistrzostw Europy FIA CEZ i Mistrzostw Węgier w rajdach cross-country. Rajd odbywał się w węgierskim Bugac, a polska załoga wygrała wszystkie odcinki specjalne.

Rywalizacja odbywała się na trzech oesach o łącznej długości 330 km. Załoga Łukaszewski / Duhanik prowadziła już po pierwszym odcinku stopniowo zwiększając swoją przewagę nad pozostałymi startującymi. Ostatecznie, po raz trzeci z rzędu, rajdowcy z Florczak koło Łukty stanęli na najwyższym stopniu podium.

Marcin Łukaszewski:

To był naprawdę udany rajd, który przejechaliśmy bez najmniejszej awarii i tak naprawdę bez większych problemów. Jechało się bardzo dobrze, trasy są tutaj fajne, czuć otwartą przestrzeń, a średnia prędkość powyżej 90 km/h świadczy o tym, że było też szybko. Teraz przed nami rajd w Drawsku Pomorskim i tam również będziemy walczyć o zwycięstwo. Cel na ten rok to zdobycie upragnionego mistrzostwa Polski i sięgnięcie kolejny raz po tytuł Mistrzów Europy.
Do Góry