Sebastien Loeb sam zadecydował o rezygnacji z Rajdu Szwecji 2020
Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Terenowe

Łukaszewski i Duhanik wsiądą do Forda

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik przygotowują się do startu w Baja Poland. Tym razem wystartują Fordem Rangerem przygotowanym przez South Racing. Rajd Baja Poland, to polska runda Pucharu Świata w cross-country, która rozpocznie się w piątek prologiem w Szczecinie. W sobotę przed załogą offroadSPORT Łukaszewski Rally Team dwa odcinki specjalne na poligonie w Drawsku Pomorskim po 214 km każdy, a w niedzielę kolejna walka na oesach w okolicach Szczecina. Łącznie rajd liczy równo 500 kilometrów odcinków specjalnych.

Marcin Łukaszewski:

Zdecydowaliśmy, że Baję Poland pojedziemy Fordem Rangerem z South Racing. Mieliśmy już okazję testować ten samochód podczas Baja Carpathia, więc teraz chcemy sprawdzić go w jeszcze trudniejszych warunkach, a Baja Poland to największy i z pewnością najtrudniejszy rajd cross-country w Polsce. Przed nami 500 kilometrów odcinków specjalnych w trudnych, w większości poligonowych, warunkach, a do tego według prognoz ma być rajdowa pogoda, czyli będzie padało. Na pewno nie będzie łatwo, ale rywalizacja z czołowymi kierowcami takimi jak Nasser Al-Attiyah to ciekawe doświadczenie, więc kibice mogą być pewni jednego – nie będzie odpuszczania gazu. Będziemy jechać swoje i liczę na to, że nasze trzecie już podejście do Baja Poland zakończy się satysfakcjonującym nas i kibiców wynikiem.

Magda Duhanik:

Nasze starty w Szczecinie nie były do tej pory udane. Postaramy się to tym razem zmienić. Przed nami trzy dni ciężkiej walki o jak najwyższe lokaty, a jako że to moje strony, mamy dodatkową motywację. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na odcinkach!
Do Góry