Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Terenowe

Łukaszewski i Duhanik mocno zmotywowani

W najbliższy piątek rusza rajd Warszawskie Safari, czwarta runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów. Trasa została podzielona na 4 odcinki specjalne o łącznej długości niespełna 120 km. Pierwszy oes startuje w piątek o godzinie 17.35. Tradycyjnie oficjalne zakończenie rajdu odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Poniżej prezentujemy wypowiedzi załogi Łukaszewski/Duhanik przed zawodami.

Marcin Łukaszewski:

Auto jest w 100 procentach gotowe, my z kolei jesteśmy gotowi na 110 procent, bo poziom motywacji mamy ogromny. Ostatni rajd nie ułożył się po naszej myśli, ale to już przeszłość. Przed nami Warszawskie Safari i kolejna walka o punkty w Mistrzostwach Polski. W ubiegłym roku zwyciężyliśmy i z takim samym nastawieniem jedziemy do Warszawy.

Magda Duhanik:

Rajdy bywają nieprzewidywalne, czego przykład mieliśmy ostatnio podczas Baja Czarne. Przed nami walka o zwycięstwo i zapewne będzie się ona rozgrywać do ostatnich metrów finalnego odcinka specjalnego. Nastawiamy się na to i nie możemy się już doczekać. Sportowa rywalizacja to też gratka dla kibiców, a mamy nadzieję, że tych nie zabraknie na trasie oesów. Trzymajcie kciuki!

You may also like
Do Góry