Sebastien Loeb sam zadecydował o rezygnacji z Rajdu Szwecji 2020
Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Terenowe

Łukaszewski i Duhanik przed Hungarian Baja

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik stoją przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Tym razem załoga zespołu offroadSPORT Łukaszewski Rally Team zmierzy się z rajdem Hungarian Baja, który zaliczany jest do Pucharu Świata. Na Węgrzech czeka ich blisko 500 kilometrów odcinków specjalnych.

Marcin Łukaszewski:

Hungarian Baja to dla nas praktycznie nowy rajd. Wprawdzie startowaliśmy tutaj w ubiegłym roku, ale przejechaliśmy tylko prolog, bo na drugim odcinku specjalnym zakończyliśmy rywalizację. Mimo wszystko dobrze wspominamy ten start, bo wygraliśmy tutaj swój pierwszy odcinek specjalny w Pucharze Świata. Węgierskie trasy zawsze są szybkie, z ciekawymi leśnymi partiami, więc fani motorsportu mają co oglądać. Stawka jest silna, ale to dobrze, bo fajnie jest startować z najlepszymi takimi jak: Nasser Al Attiyah czy Mikko Hirvonen. Jedziemy swoje i chcemy walczyć o najwyższe lokaty – tego można być pewnym.

Magdalena Duhanik:

Węgierskie rajdy są dla nas zawsze ciekawe i bardzo lubimy tutaj jeździć. Zwykle jest tutaj sporo kibiców, bo trasy są organizowane na normalnych drogach. Przed nami ciekawa rywalizacja ze światową czołówką, więc jak zwykle damy z siebie wszystko. Trzymajcie kciuki.
Do Góry