Sebastien Ogier nie żałuję współpracy z Citroen Racing
Pierre Budar wyjaśnia przyczyny odejścia Sebastiena Ogiera z Citroen Racing
Citroen Racing opuszcza WRC po odejściu Sebastiena Ogiera
57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Loeb zachwycony swoim tempem

Pierwszy etap Rajdu Meksyku dostarczył kibicom niesamowitych emocji! Największym zaskoczeniem było świetne tempo powracającego po kilku latach do rywalizacji w WRC Sébastiena Loeba. Francuz był najszybszy na dwóch odcinkach specjalnych, co zaowocowało drugim miejscem w klasyfikacji generalnej. Równie dobre tempo prezentuje jego zespołowy kolega, Kris Meeke. Brytyjczyk także zapisał na swoje konto dwa oesy i jest obecnie czwarty, ze stratą dwudziestu pięciu sekund do lidera.

Sébastien Loeb:

To był bardzo dobry, otwierający etap! Nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać, ale jesteśmy na drugim miejscu, niedaleko lidera. Jestem zachwycony mając takie tempo po sześciu latach od mojego ostatniego Rajdu Meksyku. Teraz postaramy się to utrzymać, ale wiem, że to nie będzie łatwe. Tänak jest bardzo blisko za nami i wiemy, że jest bardzo dobry na szybkich odcinkach.

Kris Meeke:

Gdyby nie zły dobór opon i moje dwa głupie błędy, moglibyśmy być teraz na czele, więc to frustrujące. Takie jest życie. Najważniejsze, że moje tempo jest dobre i cieszę się jazdą moim C3 WRC. Przed nami długa droga. Na pewno będę dalej naciskał i zobaczymy, jak sprawy potoczą się dalej.
Do Góry