Kajetan Kajetanowicz – Barbórka jest jak magnes
Sebastien Ogier nie żałuję współpracy z Citroen Racing
Pierre Budar wyjaśnia przyczyny odejścia Sebastiena Ogiera z Citroen Racing
Citroen Racing opuszcza WRC po odejściu Sebastiena Ogiera
57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Liderzy RSMŚl przed Rajdem Ziemi Bocheńskiej

Jakub Szewczyk wraz z Maciejem Wilkiem już w ten weekend wezmą udział w 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. Załoga po ostatniej wygranej w 5. Rajdzie Zamkowym, trzeciej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska wystartuje z numerem 1.

Jakub Szewczyk: Po ostatniej wygranej jestem mega zadowolony ze swojego sukcesu. Zmobilizowało mnie to do jeszcze większej pracy. Przed Rajdem Ziemi Bocheńskiej udało mi się trochę pojeździć moją Hanią. 🙂 Głównym założeniem na ten rajd jest dojechanie do mety bez kardynalnych błędów i w jak najlepszym czasie. Odcinki zapowiadają się bardzo ciekawie, będą wymagać od nas wiele uwagi i skupienia. Najbardziej nie mogę doczekać się widowiskowego przejazdu po głównych ulicach miasta. Dzięki firmom: ATC, WILMEX CONTRACT, LW SERWIS, TIVO TRANS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology mogę wziąć udział w 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. Bardzo dziękuję za wsparcie. Zapraszam wszystkich do kibicowania i do zobaczenia na mecie!

Maciej Wilk: Bardzo się cieszę, że mogę wraz z Kubą wziąć udział w 3 Rajdzie Bocheńskim. Jakub szybko się uczy, a mi sprawia radość, że mogę współpracować z tak pojętnym uczniem. Jak widać po liczbie zgłoszeń Rajd Bocheński cieszy się wielką popularnością. Mam nadzieję, że uda nam się pokazać z jak najlepszej strony. Do zobaczenia!

Zapraszamy do śledzenia naszego fan page.

https://www.facebook.com/jakubszewczykrally
Do Góry