Sebastien Loeb sam zadecydował o rezygnacji z Rajdu Szwecji 2020
Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Liderzy cyklu przed Rajdem Oświęcimskim

W najbliższy weekend, tj. 21-22.08.15 r. załoga Jakub Szewczyk/Maciej Wilk wystartuje w 2 Rajdzie Oświęcimskim. Co do powiedzenia mają liderzy cyklu przed nadchodzącą rundą?

Jakub Szewczyk: Po prawie trzymiesięcznej przerwie aż rwę się do kierownicy mojej rajdówki! Być na oesie, czuć te emocje – tego nie da się niczym zastąpić! Czuję się pozytywnie podekscytowany wyzwaniem, jakim jest start w Rajdzie Oświęcimskim. Jak w każdym rajdzie i także tym razem chcemy dać z siebie wszystko. Serwisem samochodu zajmie się firma GG–CAR, a udział zawdzięczamy sponsorom: ATC,WILMEX CONTRACT, LW SERWIS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology. Zapraszamy wszystkich do kibicowania! Na naszym fanpage będzie można śledzić wyniki na bieżąco.

Maciej Wilk: Z niecierpliwością oczekiwałem na ten rajd. Po długiej przerwie, utęsknieni za pełnymi wrażeń oesami wracamy! Jak co rajd naszym celem jest uzyskać dobre tempo, dojechać do mety i oczywiście nabyć kolejne doświadczenie. Każdy odcinek chcemy przejechać jak najlepiej i miejmy nadzieje, ze nam się uda. Zapraszam na odcinki i do zobaczenia na mecie!
Do Góry