57. Rajd Barbórka 2019 – 28 samochodów historycznych na liście
57. Rajd Barbórka 2019 – Wojciech Chuchała – “jedziemy bez presji”
57. Rajd Barbórka 2019 – Projekt E z Krzysztofem Hołowczycem i Manfredem Stohlem
Kajetan Kajetanowicz blisko przedłużenia współpracy z Lotosem. Celem mistrzostwo WRC 2 2020
57. Rajd Barbórka 2019 – Michał Chorbiński i Beata Borowicz debiutują w Subaru Imprezie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

LAdrenaline Team z tytułem mistrzowskim!

Tuż po publikacji listy zgłoszeń do finałowej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska wszystko jest już jasne. Arkadiusz Lechoszest i Paweł Drahan mogą nieoficjalnie* cieszyć się z tytułów mistrzowskich w klasie RO R! Sukces ten jeszcze bardziej motywuje do tego, by zaprezentować się jak najlepiej w 42. Rajdzie Cieszyńska Barbórka.

Zawody są klasykiem w polskim kalendarzu rajdowym. Zawsze gromadzą na starcie dużą ilość zawodników, którzy na trudnych i wymagających odcinkach w okolicy Ustronia będą walczyć o zwycięstwo. Jak zwykle pojawia się także pytanie: jaką niespodziankę sprawi pogoda? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek i sobotę, 18 i 19 listopada.

Arkadiusz Lechoszest:

W pierwszym sezonie, który przejechałem z zamiarem zbierania punktów, udało się wywalczyć tytuł mistrzowski. Szkoda, że nasi główni konkurenci nie pojawią się w Cieszynie by walczyć, jednak na starcie stanie sporo innych szybkich załóg, z którymi będę mógł się porównywać. W rywalizacji weźmie udział dziewięć samochodów klasy R2, czyli takiej, w jakiej przygotowany jest nasz Peugeot 208. Nie ukrywam, że chciałbym kręcić czasy w czołówce, co jest celem na ten start. Wraz z Pawłem liczymy na Wasz doping – ubierzcie się ciepło, bo temperatury mogą być niskie! 🙂 Dziękuję naszym partnerom, firmom Galmet, Rallytechnology, Agro Eko, Feel Good i Agro Lech za możliwość rywalizacji w tym świetnym sezonie. Wam dedykuję ten sukces!

Za możliwość startu załoga dziękuje sponsorom, firmom Galmet, Rallytechnology, Agro Eko, Feel Good oraz Agro Lech.

* klasyfikacja do potwierdzenia przez PZM
Do Góry