M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: HRSMP, RO, KJS, Różne

Kroniki Wielickiego Memoriału – ponad 200-stu stronicowy album!

Z okazji zbliżającego się, jubileuszowego Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, Urząd Miasta i Gminy Wieliczka wyda album przedstawiający zarówno dziewięć poprzednich edycji Memoriału jak i zawierający wiele materiałów archiwalnych dotyczących patronów wielickich zawodów.

Album ten to będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów rajdów samochodowych, a zwłaszcza tych, którzy nadal pamiętają Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Kroniki Wielickiego Memoriału będzie można nabyć przez cały „memoriałowy weekend”, a dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne

– zapowiada Rafał Ślęczka, zastępca burmistrza Wieliczki i zarazem kierowca rajdowy.

Na prawie 200 stronach tej publikacji znajdują się nie tylko fotorelacje ze wszystkich dziewięciu Memoriałów jakie odbyły się do tej pory w Wieliczce. Znajdziecie tam również szczegółowe opisy Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, ciekawostki, archiwalne zdjęcia z rajdów, statystyki, listę zwycięzców wielickich rajdów i wiele innych ciekawych informacji i zdjęć związanych z wielickim memoriałem. W albumie obejrzycie ponad 400 zdjęć!

10. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce już w dniach 1-3 kwietnia. Zapraszamy!
Do Góry