Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Kolejna runda Pucharu Tedex WRC – X. Rally Piaseczno

W ostatni weekend maja AK centrum wraz z firmą TEDEX Oil, sponsorem Pucharu TEDEX WRC, zaprasza na X. Rally Piaseczno. Tegoroczna jubileuszowa edycja imprezy to nie tylko IV Runda RSMAKC oraz IV Runda Pucharu TEDEX WRC. Podczas tegorocznej imprezy będziemy gościć również zawodników III Rundy MOŁ (Mistrzostw Okręgu Łódzkiego). Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja na przygotowanej przez organizatora trasie rajdu, liczącej ok. 80 km i zlokalizowanej na terenie Gmin Piaseczno oraz Lesznowola.

Zawodnicy będą mieli do pokonania 10. odcinków specjalnych. Start imprezy w sobotę, 30. maja. Podczas pierwszego etapu rajdu załogi będą walczyły na wytyczonych przez organizatora 10 próbach, natomiast w niedzielę w centrum Piaseczna na specjalnie zamkniętym parkingu pod Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno rozegrana zostanie super próba kończąca rywalizację.

Już dziś zapraszamy wszystkich zawodników do zgłoszenia swojego udziału w X Rally Piaseczno, szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie internetowej rajdu.
Do Góry