“Jestem dumna i zadowolona z rezultatów” – wywiad z Magdaleną Misiarz
Znalezienie zastępstwa dla Rajdu Chile 2020 nadal możliwe
ADAC Opel e-Rally Cup z 20 elektrycznymi Oplami Corsa
Oczekujemy na najnowszą generację samochodów Rally 3
Toyota zaprezentuje rajdowego Yarisa z napędem na przednią oś podczas Tokyo Auto Salon 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

Kaszuba z Kiernickim w Rajdzie Rzeszowiak

Już w najbliższy weekend 30-31 Maja odbędzie się pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, Rajd Rzeszowiak. Wsród zgłoszonych załóg nie mogło zabraknąć lokalnego matadora, Jakuba Kaszuby zwanego Dżejem, ulubieniec rzeszowskiej publiczności wystartuje Oplem Astrą GT przygotowywanym przez Kiernicki Motosport. Na prawy fotel wsiada inny z ulubieńców rzeszowskiej sceny rajdowej Grzegorz “PUTIN” Kiernicki. Zachęcamy do przeczytania wypowiedzi załogi:

Jakub Kaszuba: Po słowackim rajdzie Presov czuje ogromny niedosyt i chęć dojechania do mety. Na mój prawy fotel wsiądzie Grześ Kiernicki, zastępując Mateusza Martynka, który w tym czasie jedzie Rajd Zamkowy. Ostatni tydzień spędziliśmy w garażu dopieszczając z Grześkiem samochód. Trasy są mi znane gdyż pokrywają się częściowo z tymi z Rajdu Rzeszowskiego. To trudne wyzwanie, wąskie, techniczne, kręte odcinki ale napewno damy z siebie wszystko.

Grzegorz Kiernicki: Po dłuższej przerwie wracam na gorący fotel! Dziękuje serdecznie Jakubowi za zaufanie. Wystartujemy w klasie gość z dużo mocniejszymi samochodami, lecz napewno damy kibicom show. 🙂 Zachęcam wszystkich moich sympatyków do gorącego dopingu i do zobaczenia na mecie!

Start załogi nie byłby możliwy gdyby nie sponsorzy, którzy wsparli mocno załogę: Stacje Paliw “WATKEM”, Hotel Zimowit***, Gieco Menagment, www.xenum.pl Oleje, chemia oraz kosmetyka samochodowa, CarShopService.pl – Tańsze Części Zamienne.
Do Góry