WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
Pięć biegów w samochodach WRC od 2022 roku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Kajetan Kajetanowicz pojedzie w siedmiu rundach WRC 3

Kajetan Kajetanowicz z Maciejem Szczepaniakiem pojadą w pełnym sezonie WRC 3. Tym razem Kajto zdecydował się na Skodę Fabię R5 Evo. Pierwszy występ już w marcu w Rajdzie Meksyku.

Początek zawodów zaplanowano na 12.03.2020r i dla zawodnika z Ustronia jest to debiut. Za przygotowanie samochodu do wymagających odcinków specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata odpowiada zespół RaceSeven.

Tak o przygotowaniu do sezonu i oczekiwaniach opowiedział Kajetan Kajetanowicz – Przygotowania do tego startu zajęły kilka miesięcy. Nasz kolejny sezon w Rajdowych Mistrzostwach Świata jest efektem wytężonej pracy całego zespołu LOTOS Rally Team oraz zaufania naszych Partnerów. Cieszę się, że razem będziemy reprezentować nasz kraj w najtrudniejszych rajdach najdalszych zakątków świata. Przed nami sprawdzian, którego wyniki poznamy pod koniec sezonu. Jestem pełen optymizmu. W zeszłym roku pokazaliśmy, że możemy walczyć o najlepszy wynik. Skorzystamy z nowej wersji Skody Fabii R5 i tak jak wszyscy wierzę, że to auto da nam wiele możliwości.

Źródło: Kajto.pl

Fot. Kajto.pl
Do Góry