M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Jutro otwarcie listy zgłoszeń do Mikołowskiego

Już za miesiąc, w dniach 18-19 kwietnia odbędzie się pierwsza runda tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Śląska – 4. Rajd Mikołowski. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formułę rajdu. Znany z poprzedniej edycji odcinek miejski zostanie rozegrany wieczorem pierwszego dnia rajdu. Widowiskowy prolog rozpocznie rajdową rywalizację. Jutro natomiast otwarta zostanie lista zgłoszeń.

Lista zostanie zamknięta 15. kwietnia. Organizatorzy określili maksymalną liczbę zgłoszeń na 100, jednak biorąc pod uwagę zeszłoroczne frekwencje można przypuszczać, że tradycyjnie zostanie zamknięta przed czasem.

W związku z tym, że 1 dzień rajdu – sobota jest bardzo napięta organizatorzy proszą na zwrócenie szczególnej uwagi na rubrykę na druku zgłoszenia „Przedstawiciel na BK”. Prosimy w miarę możliwości wskazywać osoby spoza załogi, bo BK1 będzie pokrywało się z zapoznaniem. Z racji tego, że jest to pierwszy rajd w sezonie, organizator umożliwi zawodnikom sprawdzenie swojego samochodu pod kątem BK podczas zawodów na torze Fiata w Tychach, 12. kwietnia od godziny 11:00. Badanie nie zastępuje BK1, które odbędzie się przed rajdem. Mogą w nim wziąć udział tylko załogi zgłoszone do rajdu. Chęć sprawdzenie samochodu prosimy zgłosić na maila: [email protected]

Dokumenty dla zawodników
Do Góry