57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Jurasz i Miklaszewski gotowi do rywalizacji

W dniach od 18-19 kwietnia odbędzie się 4 Rajd Mikołowski, inaugurujący sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, stanowiących w tym roku drugą rajdową ligę. Zimowa przerwa wpłynęła motywująco na zawodników. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że zgłosiło się dziewięćdziesiąt załóg, co stanowi dotychczasowy rekord w tym rajdowym serialu. Taka ogromna ilość zespołów gwarantuje różnorodność samochodów i stylów jazdy, a to w połączeniu ze zdradliwymi odcinkami specjalnymi, na których zawodnicy będą się ścigać da mnóstwo pasjonującej rywalizacji. Na starcie pojawi się również Adrian Jurasz, do którego na prawy fotel wsiądzie Maciej Miklaszewski.

Adrian Jurasz: Zimowe dni bez rajdów strasznie się dłużą. Ogromnie się cieszę, że jest już wiosna, słońce nieśmiało wygląda zza chmur, a rajdy rozkręciły się na dobre! Prawie dziewięćdziesiąt załóg to rekord będący sukcesem organizatorów, a dla nas jest to prognostyk dobrej zabawy, ale też i ciężkiej pracy jeśli chcemy dojechać wysoko w klasyfikacji generalnej. Samochód po zimowej przerwie przeszedł kompleksowy przegląd, odbyliśmy też testy, w trakcie których pracowałem nad swoją formą oraz nad zgraniem się z Maćkiem, który pierwszy raz zasiądzie na prawym fotelu mojego Renault Clio Sport. Dobrze się czuję przed nadchodzącym rajdem jak i całym sezonem. Sądzę, że jestem przygotowany do trudów nadchodzącej eliminacji i nie mogę się jej doczekać. Mam nadzieję, że mogę liczyć na gorący doping na trasie? Oczywiście nie sposób nie wspomnieć tutaj o naszych partnerach bez których starty nie byłby możliwe: SoftNet, W&W Serwis Żywiec, Auto Moto Service Gilowice, Pezdrive, Beesy.pl, Eksabajt Coverain, Panopticon Films, krakow.naszemiasto.pl oraz KRK.TV Zapraszam również do polubienia naszego profilu na Facebooku: Adi Rally&Racing.

Maciej Miklaszewski: Tęskniłem za rajdami! Autentycznie rozpiera mnie radość na myśl o tym, że jest wiosna, że słońce widać coraz częściej, że dziewczęta pokazują nogi… Ale to wszystko nie jest tak cieszące jak to, że za kilka dni rywalizacja zacznie się na ostro! Z tego co wiem to w dniach 18-19 kwietnia będziemy rywalizować z około dziewięćdziesięcioma załogami, a to znaczy, że poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko. Czuję ekscytację, ale w gruncie rzeczy jestem pewny, że będziemy konkurencyjni. Adrian zrobił na mnie ogromne wrażenie jako kierowca. Jest niesłychanie szybki… Będziemy dawać z siebie i samochodu wszystko! Zapraszamy do dopingu na trasie i do pogaduch na strefie serwisowej. Więcej informacji znajdziecie na www.rajd.mikolow.pl. Do zobaczenia!
Do Góry