WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
Pięć biegów w samochodach WRC od 2022 roku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Super Rally, Terenowe

IV runda SJCAM SUPER RALLY / Puchar Can-Am 14-16 czerwca w Kleczewie

W dniach 14-16 czerwca do XIV wiecznego miasteczka Kleczew zawitają załogi z całej Polski oraz z Czech! Będą walczyć o zwycięstwo w IV rundzie SJCAM SUPER RALLY / Puchar Can-Am. Baza rajdu jak i park maszyn położony jest nad Maltą Kleczewską w malowniczym Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej.

To Idealne miejsce na wypoczynek oraz integrację w stylu cross-country. Także dla dzieci znajdzie się coś ciekawego, bowiem Park Kleczewski kryje wiele niespodzianek również dla najmłodszych. A dla tych „starszych” 😉 przygotowano jeden widowiskowy odcinek o długości około 15 km na terenie gminy, będzie to szybkie, techniczne i kręte cross country. Dojazd na oes tym razem będzie bardzo krótki, ponieważ trasa przebiega po polach sąsiadujących z jeziorem, a tym samym bazą imprezy i parkiem maszyn. Pogoda zamówiona, a po upalnym dniu pełnym emocji i adrenaliny – dla ochłody zapraszamy na kąpiel w Malcie Kleczewskiej!  

W piątek, 14 czerwca, zapraszamy od godziny 16:00 do biura imprezy (Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. W sobotę, 15 czerwca, dzień rozpocznie się od zapoznania z trasą. Kawalkada rajdówek ruszy z Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej o godzinie 8:30, a następnie o 9:30 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy start honorowy o godz. 10:00. W niedzielę, 16 czerwca, start przewidziano na
godzinę 8:30 natomiast zakończenie i dekorację zwycięzców na godzinę 13.30 w bazie imprezy.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kleczew do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia.

W ramach SJCAM Super Rally 2019 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w IV rundzie Pucharu Can-Am SUPER RALLY.

 

Harmonogram wydarzenia:

Piątek – 14.06.2019

16:00 – 21:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.

Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport, Buggy.

 

Sobota – 15.06.2019

8:30 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

9:30 – Odprawa zawodników w biurze imprezy.

10:00 – Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

 

Niedziela – 16.06.2019

8:30 – Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

13:30 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom IV rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Pucharu Can-Am Super Rally.

 

Biuro i baza imprezy:

Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie

https://goo.gl/maps/tYcdmVkcD3WyFagy6


Rejestracja:

http://www.super-rally.eu/users/register/

Regulamin:

http://super-rally.eu/regulamin

Klasy:

Moto
Quad 2×4

Quad 4×4

SSV

SSV Turbo

Sport

Super Sport

Buggy
Do Góry