M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Super Rally, Terenowe

IV runda SJCAM Super Rally / IV runda Pucharu Can-am po raz pierwszy w Legnicy

Legnica, to miejsce przesiąknięte na wskroś historią. W XIII wieku, bitwie pod Legnicą przyglądał się górujący do dziś nad miastem Zamek Piastowski – jeden z najstarszych zamków znajdujących się na terenie Polski. W ten weekend będzie świadkiem kolejnego ważnego wydarzenia – walce o podwójne punkty w klasyfikacji generalnej SJCAM Super Rally / Pucharze Can-am! Centrum akcji – baza i biuro usytuowane będą w równie symbolicznym miejscu – na Stadionie Miejskim, który na co dzień służy rozgrywkom piłkarzy Miedzi Legnica. Emocje, niczym na meczu piłkarskim, na pewną sięgną zenitu, a mieszkańcy będą mieli wspaniałą okazję, by uczestniczyć w tym trzydniowym wydarzeniu i poczuć rajdowego ducha.. i tylko rajdowego! Bo mamy nadzieję, że nie odwiedzi nas duch rycerza Ottona, który nocą wychodzi z zamku i straszy zagubionych rajdowców w uliczkach miasta.

Organizatorzy przygotowali dla zawodników szybkie i techniczne trasy o podłożu leśnym i szutrowym wymagające stuprocentowej koncentracji! Będą podjazdy, zjazdy, fragmenty proste i kręte. Będzie wszystko, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie! Przejazdy zawodników zarejestrują nasze kamerki SJCAM, tak więc będzie co wspominać.

Dla najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego czeka nagroda! Czekamy na rycerzy podczas odprawy (9 czerwca) w sobotę o godz. 9:00 na stadionie miejskim!

W ramach serii SJCAM Super Rally 2018 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-am.

Na zwycięzców IV rundy czekają wspaniałe nagrody od naszych sponsorów, m.in. firmowe ubrania i sprzęt od firmy Taurus Sea Power – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP, kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM. Firma Teehonled Polska obdaruje zawodników zestawami oświetlenia LED, Inflandia – pufami, Yato – profesjonalnymi zestawami narzędzi, Quadowanie.pl gadżetami. Załogi otrzymają również kosmetyki samochodowe GS27. Załogi samochodowe powalczą o komplet opon 4×4 od firmy Terenowe opony4x4.eu.

HARMONOGRAM IMPREZY:

Piątek, 8.06.2018
15:00 – 20:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
19:00 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 9.06.2018
9:00 – Odprawa zawodników w biurze imprezy. Wybory najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego.
10:00 – Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 10.06.2018
9:00 – Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
15:00 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom IV rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom IV rundy Pucharu Can-Am Super Rally.

Rejestracja

Regulamin

Klasy:

  • Moto
  • Quad 2×4
  • Quad 4×4
  • SSV (UTV)
  • SSV Turbo
  • Buggy
  • Sport (samochody seryjne) do 150 KM
  • Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM
  • Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM
  • Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Miasto Legnica, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, YATO, Teehonled Polska, Quadowanie.pl, Inflandia, kosmetyki samochodowe GS27, Line-X, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, Terenowe opony4x4.eu, Tombet, Customic, Rota-Med., Hotel Legnicki.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora oraz na Facebooku.








Do Góry