Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Hyundai rozważa drugi zespół w WRC

Wycofanie się z Rajdowych Mistrzostw Świata zespołu Citroena zmniejszyło znacząco liczbę możliwości zatrudnienia dla wielu zawodników. Hyundai Motorsport zastanawia się nad zaangażowaniem Andreasa Mikkelsena i Craiga Breena w drugim zespole.

Craig Breen i Andreas Mikkelsen mają swój udział w mistrzostwie konstruktorów zespołu z Alzenau. W głównej drużynie w przyszłym roku zobaczymy Otta Tanaka, Thierrego Neuville oraz Daniego Sordo na zmianę z Sebastienem Loebem.

Przed zmianą samochodów WRC Hyundai posiadał drugi zespół, który nazywał się Hyundai N. Andrea Adamo zapytany przez portal Autosport.com tak odniósł się do pomysłu:

Mówię o wielu rzeczach i wielu opcjach. Współpracujemy z nimi, z Craigiem i Andreasem. Pracujemy naprawdę ciężko, żeby zatrzymać ich przy sobie. Jak wiemy w przyszłym sezonie w WRC będzie mniej samochodów rajdowych, a wszystko co mogę wymyślić, to zrobić więcej. Jak widzieliście już w tym roku stworzyłem i chcę wymyślać więcej. Nie wiem jak i kiedy może to zdarzyć się, ale najważniejsze jest mieć pomysł, a jeśli masz pomysł, możesz mieć cel, a celem jest połączenie tego wszystkiego” – podsumował Andrea Adamo, szef Hyundai Motorsport.

You may also like
Do Góry