51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
Pięć biegów w samochodach WRC od 2022 roku
Marcin Stefanik: “Tak naprawdę chciałem jeździć na motorze crossowym, a dopiero na drugim miejscu były rajdy” – wywiad
ERC: Rajd Wysp Kanaryjskich 2020 ostatnią rundą sezonu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Gryc i Kuśnierz przed Barbórką

Odcinki specjalne rozgrywane w samym sercu stolicy, nowa próba sportowa PTAK Warsaw EXPO przejeżdżana dwukrotnie, magia ulicy Karowej to elementy, które połączy największa, medialna impreza rajdowa w Polsce – 54 Rajd Barbórka Warszawska. Na starcie nie zabraknie tegorocznych Wicemistrzów Polski w klasyfikacji 2WD i klasie 4 – Tomasza Gryca i Michała Kuśnierza. Rajd zostanie rozegrany 10 grudnia 2016r., na sześciu odcinkach specjalnych o łącznej długości prawie 25 kilometrów oesowych. Najlepsze załogi pojawią się o godzinie 18:30 na najsławniejszej rajdowej ulicy Polski – ulicy Karowej w centrum Warszawy, aby dać pokaz sportowej i efektownej jazdy licznie zgromadzonym kibicom.

Start w 54 Rajdzie Barbórka Warszawska – będzie dla nas zwieńczeniem długiego rajdowego sezonu. Mijający rok był dla ekipy Zowner FS Rally Team bardzo udany – wystartowaliśmy w styczniowym Rajdzie Monte-Carlo, przejechaliśmy: kilka rund Mistrzostw Europy, wszystkie eliminacje Mistrzostw Polski oraz dwa rajdy zaliczane do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Na zakończenie pojawiliśmy się na starcie ostatniej rundy Mistrzostw Francji – Rajdzie Du Var.

Teraz przyszedł czas na show dla kibiców i podziękowanie naszym Partnerom: ZOWNER-FS Sp. z o. o., HRD-Trailer-Engineering GmbH, GRYC, FAZA, SISO oraz GoPro za cały rok wsparcia. Zapraszamy Was na świetną zabawę i największe święto motorsportu. Ponad 130 załóg z różnych dyscyplin samochodowych już 10 grudnia zagwarantuje Wam emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie! Rajd Barbórka Warszawska to impreza, na której liczy się chirurgiczna precyzja i stu procentowa koncentracja.

Nasz start w Barbórce traktujemy bardzo prestiżowo. Wystartujemy z numerem 66, jako pierwsza załoga w klasie 1. Walka o zakwalifikowanie się na ulicę Karową będzie sportowym wyzwaniem – stoczymy bój z 22 rywalami w swojej klasie. Trzymajcie za nas mocno kciuki i oglądajcie nasz występ na żywo na trybunach lub w telewizji

– powiedział Tomasz Gryc.
Do Góry