57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Grela wraca po dłuższej przerwie

fot. Mirosław Jąkała

Zawodnicy Automobilklubu Opolskiego wracają do startów w dawnym składzie. Gracjan Grela wraz z Martą Momot wystartują Hondą Civic z numerem 26 w 2 Rajdzie Opolskim, który odbędzie się 29 października.

Gracjan Grela:

Cieszę się bardzo, że mamy możliwość wziąć udział w domowym rajdzie. Chcemy pokazać się kibicom z naszego regionu w jak najlepszy sposób. Ostatni raz startowałem w tamtym roku w Rajdzie Barbórka Cieszyńska, gdzie uzyskiwaliśmy czasy między drugim a piątym miejscem w generalce rajdu. Niestety od tego momentu minęło dużo czasu, ale stale trenowałem jak mogłem, mimo, że nie siedziałem w rajdówce. Jedziemy innym samochodem, do którego wsiadłem pół tygodnia temu. Muszę stopniowo nabrać prędkości, bo interesuje mnie to gdzie są moje możliwości. Dziękuję za pomoc sporej grupie ludzi oraz Garage masters, ATP Motorsport, KANO, Auto Partner, Professional, Intersmit.

Marta Momot:

Po długiej przerwie, wróciliśmy z Gracjanem do wspólnych startów. Postawiliśmy sobie za cel Rajd Opolski. Cieszy mnie to, że w naszych „rodzinnych” okolicach odbywa się jedna z rund RSMŚl. Również cieszy fakt, że nasza załoga w pełni reprezentuje ten region. Od zawsze nasza współpraca sprowadzała się do szczegółowej pracy nad opisem, przed rajdem spędziliśmy sporo czasu na nauce. Mimo tego, że 3 tygodnie przed rajdem nasze auto doznało poważnej usterki nie poddaliśmy się i pożyczyliśmy drugą taką „Hanię”. Tym samym dostaliśmy możliwość rywalizacji na opolskich trasach! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na trasach!
Do Góry