WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Super Rally, Terenowe

Gepa Logistics Super Rally w Działoszynie

To będzie prawdziwe, szybkie ściganie Cross Country! Do pokonania będą dwa ponad dziesięciokilometrowe Odcinki Testowe Gepa Logistics Super Rally pomiędzy polami, chwilami zakręt w zakręt, przeplatane szybkimi prostymi. To będzie istny pokaz prędkości i potężne wyzwanie dla hamulców. Polne bezdroża zweryfikują szybkość, technikę i sprzęt. Puchar markowy Can-Am wspierany przez importera marki Taurus Sea Power ubarwi rywalizację największą w Polsce stawką zawodników rywalizujących pojazdami Can-Am Maverick X3.

Siódma runda sezonu to całkowicie nowe miejsce na rajdowej mapie Super Rally, a co ważne, to przede wszystkim fantastyczne trasy. Po raz pierwszy Super Rally wkroczyło na teren Centralnej Polski, do województwa łódzkiego. Trasy nad Wartą są najbardziej zbliżone do węgierskiej Hungarian Baja World Cup FIA edycji 2015 i 2016. Brakuje tylko przeprawy przez wodę, ale zobaczymy, co przyniesie aura i jakie niespodzianki przygotuje organizator, bo możliwości są. Z całą pewnością łatwo nie będzie!

Można powiedzieć, że w Działoszynie będzie święto rajdowania, dużo ścigania i najmniej w całym sezonie dojazdówek! Z bazy do pierwszego OT to zaledwie 1500 metrów, pomiędzy odcinkami 600 i powrotu 1800! Czegoś takiego dawno nie było!

Kolorowa baza Gepa Logistics Super Rally znajdzie się w samym centrum Działoszyna. Bezpośrednio przy Urzędzie Miasta spodziewani są liczni kibice i sympatycy rajdów.

W piątek 22.09.2017 od 15.00 rejestracja zawodników / odbiory administracyjne, a badania kontrolne pojazdów od 16.00. Objazd trasy przewidziano na 18.00. Start Honorowy w sobotę 23.09.2017 o godzinie 9:30 poprowadzi Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn – Rafał Drab. W niedzielę rywalizacja zacznie się od 9:00. Na godzinę 15.00 zaplanowano dekorację zwycięzców.

Zapraszamy mieszkańców Działoszyna i okolic do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 24 września o godz. 15:00 podczas zakończenia, adres na który można przesyłać zdjęcia: [email protected]). A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową.

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: Gepa Logistics, Miasto i Gmina Działoszyn, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can-Am, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, NTT System, Manta, Inflandia, Mudmaster.pl, Tubes International, kosmetyki samochodowe GS27, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, JP Oils – Rock Oil Polska, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, MercedesAutoCentrum.pl, Czapki Kegel-Błażusiak, Moto-Ar Arkadiusz Szcześniak, Motoproject.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora i na Facebooku. Zapisy znajdziesz tutaj.

HARMONOGRAM IMPREZY:

Piątek, 22.09.2017:

15:00 – 21:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Sport do 150 KM, Sport pow. 150 KM, Super Sport do 150 KM, Super Sport pow. 150 KM.
18:00 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 23.09.2017:

8:45 – Odprawa zawodników w biurze imprezy.
9:30 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 24.09.2017:

9:00 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
15:00 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom VII rundy GEPA Logistics Super Rally oraz zwycięzcom VII rundy Pucharu Can-Am Super Rally. Rozstrzygnięcie konkursu “Zostań Gwiazdą Fotografii”.
Do Góry