45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

Dwornik razem z Wolf Motorsport!

Ostatnia, czwarta runda Ireco Tarmac Masters będzie dla Wolf Motorsport ciekawą odmianą. Na prawym fotelu Kamila Winnickiego zasiądzie startujący przeważnie w RSMŚl, a ostatnio w RSMP, Sebastian Dwornik. To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez zespół. Kibice rajdowi (nie tylko drużyny Wolfa) będą mieli okazję współtworzyć relację z rajdu i dopingować swoich faworytów za pomocą bezpłatnej aplikacji.

Po trzech rundach Tarmach Masters Winnicki będzie chciał pokazać to, czego nauczył się przez ten rok. Ma pomóc mu w tym o wiele bardziej doświadczony Dwornik. Obaj stawiają przede wszystkim na naukę i poprawę tego co się da, aby móc być w pełni gotowym w przyszłym sezonie na zaatakowanie miejsc na podium i picie szampana na mecie.

Kierowca Wolf Motorsport nie ukrywa, że chciałby wynieść sporo doświadczenia z startu i że celem na przyszły rok są miejsca w pierwszej trójce:

Czwarta runda Tarmac Masters to ostatnia okazja do nauki w 2017 roku. Organizatorzy wybierając trasy odcinków jak zawsze podeszli do tematu bardzo ambitnie, dzięki czemu będziemy mogli znów pojeździć “od ścianki do ścianki” i to nie tylko w dzień, ale też po zmierzchu! Ta runda będzie dla mnie nadal naukowa – mam okazję starować w niej z Sebastianem, którego ogromne doświadczenie zderzymy z moją jazdą i zobaczymy co z tego wybuchnie 🙂 Wszystko po to, by być gotowym na walkę o podium w przyszłym sezonie.

Sebastian Dwornik również liczy na wspaniałą współpracę z kierowcą jak i z teamem Wolf Motorsport:

Jestem zawsze zmotywowany. Już sam fakt podjęcia współpracy świadczy o mojej pozytywnej wizji naszego wspólnego rajdowania. Do każdego startu przygotowuję się dokładnie, analizuję trasę oraz dokumenty. Myślę że naszym celem na ten moment jest meta, zbieranie doświadczeń i analizowanie wszystkich sytuacji i zachowań oraz skuteczne eliminowanie błędów. Nie skupiam się na konkretnym wyniku, myślę że to nie jest cel tego rajdu.

Zawsze pozytywnie spoglądam w przyszłość i stąpam twardo po ziemi, więc zdaję sobie sprawę że nie będzie łatwo, bo początki zawsze są trudne. Natomiast w Kamilu widzę duży potencjał, który powinien go zaprowadzić wysoko i oby na sam szczyt. Ufam, że cały zespół dołożył wszelkich starań aby wszystko poszło właściwie. Z zewnątrz widzę duże zaangażowanie.

Dla całej rajdowej i nierajdowej społeczności Wolf Motorsport utworzył w aplikacji WhatsApp grupę, w której każdy będzie mógł relacjonować 4. rundę Ireco Tarmac Masters! Pomysłodawczynią akcji jest Daria Kędzierska, PR Manager Wolf Motorsport:

Ma to być narzędzie dla wszystkich Kibiców, ale też załóg, serwisantów i organizatora. Każdy będzie miał możliwość relacjonować rajd, wrzucać na grupę zdjęcia i filmy video. Będzie można zadawać innym kibicom pytania i odpowiadać na nie na bieżąco w czasie trwania oesów. Celem grupy na WhatsApp jest stworzenie relacji na żywo dla tych którzy są na rajdzie i dla tych, którzy na niego nie dotarli.

Usługa jest bezpłatna, ale warunkiem korzystania z niej jest zainstalowanie aplikacji na swoim telefonie i posiadanie aktywnego pakietu internetowego.

Wolf Motorsport wystawi w Ludkowicach Kłodzkich jedno Renault Clio Sport i będzie wspierać załogę z bliźniaczego samochodu – Patryk Zywer / Piotr Malczewski.

Wolf Motorsport jest młodym zespołem, którego ambicje dążą do RSMŚl i RSMP. Team z Wrocławia wspiera i pomaga w rozwoju niedoświadczonych kierowców i pilotów, a oprócz tego oferuje pełną koordynację startów wraz z zapleczem. Partnerem strategicznym jest firma Wolf Technologie. Starty wspierają Winnicki Consulting oraz Auto Moto Serwis. Partnerem medialnym jest portal Rajdy24.pl.

Odwiedź Wolf Motorsport na Facebooku, Instagramie i YouTube.
Do Góry