Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Dunlop oficjalnym partnerem serwisu Rajdy24.pl

Marka Dunlop została partnerem serwisu Rajdy24.pl. Dunlop od momentu powstania, czyli ponad stu dwudziestu pięciu lat, wspiera rozwój motosportu na całym świecie, angażując się również w lokalne, polskie projekty.

– To wielki zaszczyt, że tak potężna marka, która od zawsze związana jest ze sportem motorowym, dołącza do tworzenia internetowego centrum rajdów, jakim chcemy uczynić serwis Rajdy24.pl – mówi Gabriel Borowy, redaktor naczelny. – Podobnie do nas, markę Dunlop tworzą ludzie z pasją, którzy kreują innowacyjne rozwiązania i przecierają nowe szlaki. Potwierdzali to wielokrotnie wprowadzając nowatorskie technologie. Już przed 1920 rokiem powstawały opony Dunlop do samochodów przekraczających prędkość 320 km/h (200 mil/h). Był to początek nowej, ogarniającej cały świat pasji do sportów motorowych i wysokich osiągów. Jestem przekonany, że z takim partnerem jak Dunlop możemy stworzyć jeszcze lepszy i większy serwis.

– Fani i sympatycy rajdów samochodowych oraz innych sportów motorowych to osoby aktywne, które lubią wysoki poziom adrenaliny i lubią poczuć pozytywny dreszczyk emocji – mówi Marcin Nowomiejski, brand manager Dunlop, Fulda. – Tacy właśnie kierowcy wybierają opony Dunlop. Z myślą o nich nieustannie proponujemy rewolucyjne technologie, przekraczamy granice i wykorzystujemy naszą wiedzę oraz bogate doświadczenie, aby udoskonalać nasze produkty. Jestem przekonany, że osoby szukające informacji o swych ulubionych dyscyplinach motosportu odwiedzają między innymi serwis Rajdy24.pl, więc współpraca serwisu i Dunlopa jest naturalna.

Wining car design_Original_10335Dunlop, marka należąca do The Goodyear Tire & Rubber Company, jest jednym z wiodących światowych producentów opon klasy high i ultra high performance, z imponującą historią sukcesów i rekordów w sportach motorowych. Bogate doświadczenie firmy w dziedzinie wyścigów opiera się na ciągłym rozwoju innowacyjnych technologii projektowania i produkcji opon do codziennej jazdy.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w 50 zakładach w 22 krajach. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A., która jest największym tego typu zakładem w Europie, zatrudniającym prawie 3000 osób.

You may also like
Do Góry