Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Dukat: marzenia się spełniają

Barbórka Cieszyńska to z pewnością najbardziej kultowy rajd ze wszystkich w tegorocznym kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. W 41 edycji tego klasyka będzie miał przyjemność zaprezentować się Zdrowit Rally Team.

Konrad Dukat: Chyba muszę powiedzieć że marzenia się spełniają. 😉 Przez wiele, wiele lat chciałem stanąć na starcie właśnie w tym rajdzie i jak na razie wiele wskazuje na to, że w tym roku może się to udać. Oczywiście nasze ambicje nie kończą się na samym starcie. 😉 Mamy nadzieję na szybkie tempo i oczywiście metę w Cieszynie.

– Z onboard’ów zamieszczonych na stronie organizatora, wiemy że będzie to bardzo trudny rajd, z klasykiem w postaci OSu Cisownica. Dodatkowym smaczkiem może okazać się, jak to zwykle na Barbórce bywało, pogoda! Lista startowa jest imponująca, a nasza klasa w najmocniejszej konfiguracji nazwisk. Stąd wniosek taki że weekend będziemy wręcz kąpać się w adrenalinie.

– Wszystkim tym którzy będą śledzić nasze zmagania, obiecujemy wiele emocji, oby samych pozytywnych. 😉

Grzegorz Kubis: Barbórka Cieszyńska – pełna stawka mega kierowców, jeden z najtrudnieszych rajdów w Mistrzostwach Śląska, w tym nasze Saxo i my w środku. Autko jest bardzo dzielne i będzie musiało wykazać się powerem na tych kultowych trasach, trochę z naszą pomocą. 🙂 Emocji będzie co niemiara, myślę że przyjemności z jazdy również. Dziękujemy naszemu sponsorowi – sieci aptek Zdrowit, a Wy trzymajcie za naszą załogę kciuki. Do zobaczenia na trasie!

Nasz start to w dużej mierze zasługa wiernych sponsorów sieci aptek Zdrowit, oraz naszych partnerów medialnych Rajdy24.pl i Infokrakow.pl. Zapraszamy na nasz fan page.

You may also like
Do Góry