Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Dukat i Goldmann gotowi do walki w PPC

5. Rajd Zamkowy to kolejne wyzwanie dla Zdrowit Rally Team’u. Załoga w chwilowo zmienionym składzie Konrad Dukat / Rafał Goldmann ma przed sobą prawie 40 km oesowych na trudnych trasach w okolicach Będzina, w jeszcze mocniejszej niż w Mikołowie klasie PPC – tym razem start awizowało aż 19 załóg.

Konrad Dukat: Ok, czas na Zamkowy. Mamy chwilową zmianę na prawym fotelu, gdzie miejsce Grzegorza zajmie Rafał Goldmann. Zmiana ta podyktowana została obowiązkami zawodowymi Grześka, które niestety pokryły się z terminem rajdu. Witamy Rafała serdecznie.

– Od Mikołowskiego minęło 1,5 miesiąca, to kawał czasu, dlatego w poprzedni weekend rozgrzaliśmy siebie i nasze saxo na sprincie w podkrakowskim Czernichowie. To świetny trening który ułatwi nam ponowną adaptację w rajdówce po takiej przerwie. Stawka jest bardzo liczna i mocna, ale to właśnie bardzo nam odpowiada. Na pewno damy z siebie wszystko. Trzymajcie mocno kciuki i do zobaczenia! 😉

Rafał Goldmann: Przed nami 5 Rajd Zamkowy, na którym zapowiada się bardzo zacięta walka ze względu na mocną obsadzony Puchar Peugota i Citroena. Jako, że osobiście jestem wielkim fanem tego rodzaju pucharów tym bardziej ucieszyło mnie zaproszenie Konrada do zespołu. Mam nadzieje, że godnie zastąpię jednorazowo Grześka, ale jedno możemy obiecać – tanio skóry nie sprzedamy. Zapraszamy Wszystkich do kibicowania na odcinkach.

Sponsorem załogi jest Zdrowit – sieć aptek na Śląsku i w Małopolsce, a za wsparcie medialne odpowiadają infokrakow24.pl oraz Rajdy24.pl. Zapraszamy również na fan page zespołu.
Do Góry