Znalezienie zastępstwa dla Rajdu Chile 2020 nadal możliwe
ADAC Opel e-Rally Cup z 20 elektrycznymi Oplami Corsa
Oczekujemy na najnowszą generację samochodów Rally 3
Toyota zaprezentuje rajdowego Yarisa z napędem na przednią oś podczas Tokyo Auto Salon 2020
Skoda wycofuje się z WRC
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

Dudziński i Binięda podsumowują start w Rajdzie Warmińskie Szutry

Fot. PhotoRallyTeam

Rajd Warmińskie Szutry, druga runda Szutrowego Pucharu Polski – Szuter Cup, zakończył się sukcesem dla Konrada Dudzińskiego i Adama Biniędy, którzy jadąc Hondą Civic wygrali rajd w klasyfikacji generalnej oraz w klasie K-2.

Konrad Dudziński:

Bardzo ciężko mi jest opisać co czuje 🙂 To był rajd, na który bardzo czekałem i który bardzo lubię. Brakuje mi słów, aby opisać to, co czuję! To był najlepszy rajd w tym sezonie, za co serdecznie dziękuje organizatorom! Serdecznie dziękuję naszym partnerom, kibicom przyjaciołom, serdecznie dziękuje Adamowi za to, że doprowadził nas do mety na zwycięskim miejscu! To wspaniałe, kiedy chcesz realizować swoje marzenia i wszystko idzie po myśli. Dziękujemy naszym partnerom: Auto Części-Kasacja Pojazdów Piotr Karpeza, Toolip, All Tattoo Studio Tatuażu Olsztyn, Gmina Jonkowo, Ra-ce.pl, Agaplast, Strojenia.pl, Produkt Beton, Olsztyński Klub Rajdowy.

Adam Binięda:

Na początku, chciałbym podziękować organizatorom za wspaniały rajd, jego organizację, oesy, atmosferę. To była dla nas ogromna przyjemność uczestniczyć w Warmińskich Szutrach.

Wynik dla nas wspaniały, ale to przede wszystkim efekt pracy, jaką włożyliśmy z Konradem w ostatnim czasie. Oczywiście to jest motosport i tu nie da się wszystkiego przewidzieć do końca, awarię można mieć i w drodze z ostatniego odcinka na serwis, ale w naszym przypadku wszystko idealnie zagrało, co było jednak poprzedzone dobrymi przygotowaniami. Wcześniejsze testy,  udział w wygranych rajdach Gdańskim i Nowomiejskim, przejechane kilometry, praca serwisu i przygotowanie auta zaprocentowało i złożyło się na tę wygraną.

Rajd, jak wspomniałem, był bardzo dobrze zorganizowany, a oesy po których jeździliśmy dostarczały nam wiele frajdy. Choć trzeba przyznać, że odcinki były naprawdę szybkie i wiele było zdradliwych miejsc w których można było opuścić drogę. U nas na szczęście bez przygód, no może poza dwoma przebitymi oponami, ale ciągle na drodze bez zwiedzania przyrody. 🙂

Ogromne podziękowania naszemu serwisowi, który jak zwykle przygotował idealnie samochód, naszym Przyjaciołom, wszystkim kibicom wielkie dzięki za doping i wsparcie. Dla nas to ogromna przyjemność widzieć tylu kibiców na rajdzie i słyszeć miłe słowa po oesach, bo tak naprawdę jeździmy dla Was!
Do Góry