Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMPo

Dudziński i Binięda podsumowują start w 20. Rajdzie Nowomiejskim

Start Konrada Dudzińskiego i Adama Biniędy w 20. Rajdzie Nowomiejskim, który stanowił rundę Mistrzostw Warmii i Mazur oraz Mistrzostw Pomorza, zakończył się zwycięstwem zarówno w klasyfikacji generalnej jak i klasie K-2. Zawody rozpoczęły się sobotnim prologiem na autodromie w Nowym Mieście Lubawskim, zaliczanym jako pierwszy odcinek. Następnego dnia zawodnicy mieli do pokonania dziewięć odcinków specjalnych, a cały rajd liczył blisko 40 km jazdy na czas. Konrad Dudziński i Adam Binięda (Honda Civic) wyprzedzili na mecie m.in. Patryka Dudzińskiego i Martynę Mrozowską (+1:06,9, Opel Astra) oraz Adama Szadzio i Krzysztofa Starkowicza (+2:30,8, Honda Civic)

Konrad Dudziński:

Kolejny wspaniały weekend za nami. Tym razem wspólnie z Adamem wzięliśmy udział w 20. Rajdzie Nowomiejskim. Od pierwszego sobotniego odcinka, który odbył się na Nowomiejskim Autodromie, wszystko szło po naszej myśli, co bardzo motywowało nas do walki podczas niedzielnych odcinków. Finalnie udało nam się wygrać zarówno klasyfikacje generalną oraz swoją klasę. Jest to bardzo dobry prognostyk przed kolejną runda Szuter Cup, Rajdem Warmińskie Szutry, który odbędzie się w najbliższy weekend. Serdecznie dziękuje naszym partnerom : Auto Części-Kasacja Pojazdów Piotr Karpeza, Toolip, All Tattoo Studio Tatuażu Olsztyn, Gmina Jonkowo, Ra-ce.pl, Agaplast, Strojenia.pl, Olsztyński Klub Rajdowy, Adamowi oraz naszemu wspaniałemu serwisowi który jak zawsze spisał się na medal.

Adam Binięda:

Ostatni sprawdzian przed Warmińskimi Szutrami wypadł pozytywnie. Zwycięstwo cieszy, choć tak naprawdę ważne było nasze tempo, sprawdzenie auta, przejechane kolejne kilometry, a wynik się sam znalazł na mecie;) Podziękowania należą się naszemu serwisowi, który bardzo dobrze przygotował i dbał o rajdówkę oraz naszym Przyjaciołom, kibicom, wszystkim, którzy ściskali kciuki za nas! Do zobaczenia na Warmińskich Szutrach!
Do Góry