57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Domik i Zator po Rajdzie Ziemi Bocheńskiej

Poniżej przedstawiamy Państwu wypowiedzi załogi Krzysztof Dominik i Mateusz Zator po 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej:

Krzysztof Dominik: 3 Rajd Ziemi Bocheńskiej zapamiętam z dwóch powodów. Pierwszy to piekielne temperatury panujące w rajdówce dochodzące do 55 stopni Celsjusza. Drugi to świetne odcinki wytyczone w tym roku przez organizatorów. Rywalizacja na nich dodawała kolejne kilka stopni do atmosfery w samochodzie.

– Fajnie, że rajdy o tak wysokim poziomie trudności wracają do Małopolski po latach posuchy. Rywalizacja w klasie GOŚĆ, w tak doborowym towarzystwie dostarczała nam dużo satysfakcji choć jazda na seryjnej skrzyni biegów nieco frustrowała słabszymi czasami. Niemniej jednak to było dobre preludium do zbliżającego się Rajdu Rzeszowskiego.

Mateusz Zator: Biorąc pod uwagę panujące w sobotę temperatury, bardziej racjonalne wydawałoby się pływać w basenie niż jechać rajd, jednak nie żałujemy podjętej decyzji. Świetne odcinki, które przeszły dużą metamorfozę w stosunku do poprzednich edycji oraz piękne Bochnianki , które podobnie jak żar lejący się z nieba nie sprzyjały utrzymaniu koncentracji to główne atuty tej imprezy 🙂

– Szczególnie do gustu przypadł nam Nowy Wiśnicz w nowej, bardzo szybkiej i mocno “wyścigowej” konfiguracji, na którym prawdopodobnie poznaliśmy swoje limity. Metę osiągneliśmy na 5 miejscu w klasie GOŚĆ, plan treningowy przed Rajdem Rzeszowskim został zrealizowany.

Partnerami Total Fitness Rally Team są: Total Fitness, Trans-Orion, Stacje Paliw Lampa, ZmieńOlej.pl, Novosfera.pl . Wsparcie medialne zapewniają KRK.FM i Crow Media.
Do Góry