Toyota zaprezentuje rajdowego Yarisa z napędem na przednią oś podczas Tokyo Auto Salon 2020
Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Debiut Szewczyka w Rajdzie Zamkowym

Załoga Jakub Szewczyk/Maciej Wilk wystartuje w 5 Rajdzie Zamkowym Hondą Civic Type-R. Miesiąc temu mieli okazję ją wypróbować na Rajdzie Mikołowskim i ostatecznie udało się im zdobyć 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Dzięki temu startować będą jako trzecia załoga.

Jakub Szewczyk: Rajd Zamkowym będzie dla mnie debiutem, ponieważ nie miałem jeszcze okazji tu wystartować. Dla mnie udział w rajdzie jest niesamowitym przeżyciem i bardzo się cieszę, że mam możliwość wzięcia w nim udziału, ponieważ stęskniłem się już za Hanią. Będzie to okazja do poznania nowych i szybkich odcinków, a także kolejna możliwość do przetestowania samochodu. Jestem także ciekaw pogody, liczę na to, że będzie zmienna. 🙂 Mam nadzieję, że uda mi się wraz z Maćkiem pokazać z jak najlepszej strony. Udział w Rajdzie Zamkowym jest możliwy dzięki firmom: ATC, LW SERWIS, WILMEX CONTRACT, TIVO TRANS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia!

Maciej Wilk: Przed nami kolejna eliminacja – 5 Rajd Zamkowy. Cieszę się niezmiernie ze dość szybko zgraliśmy sie z Kuba i pokazaliśmy się z dobrej strony na poprzednim rajdzie. Teraz kolejny rajd i kolejna lekcja rajdowania. Myślę, że uda mi sie przekazać Kubie coś co pomoże mu w szybkim pokonywaniu kilometrów oesowych. Do zobaczenia na mecie i zapraszamy do śledzenia fanpage.
Do Góry