Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl, Tarmac Masters

Damian Kostka: celem na ten sezon są dwa tytuły

fot. Marcin Hennek, rsmsl.pl

Zwycięzca Rajdu Śląska i aktualny lider śląskiego czempionatu – Damian Kostka – zapowiada, iż jego celem na ten sezon jest walka zarówno w mistrzostwach Śląska, jak i w Tarmac Masters.

Kierowca Hondy Civic w ostatni weekend zaliczył dwie imprezy: Rajd Śląska oraz Rally M3Racing. W klasyfikacji RO obie padły jego łupem.

Damian Kostka, dla oficjalnego portalu RSMŚl:

Już wcześniej wspominałem, że nie planowałem w tym roku startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, ale po wygranej w Baborowie chłopaki namówili mnie na dalszą jazdę. Nie chciałem jednak przerywać walki w Tarmac Masters, zwłaszcza że tam też dobrze mi idzie.

Stąd pomysł na połączenie dwóch rajdów w jeden weekend, zwłaszcza że tam organizatorzy byli przychylni i pozwolili nam zrobić zapoznanie tydzień wcześniej. Przez to mogliśmy w niedzielę walczyć na innym rajdzie i odnieść kolejne zwycięstwo. Celem na ten sezon są więc dwa tytuły, ale oczywiście walka nie będzie łatwa i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak czy inaczej podczas każdego startu będę dawał z siebie wszystko.

You may also like
Do Góry