45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Craig Breen i Paul Nagle dołączają do Hyundaia w Rajdzie Finalndii 2019!

Craig Breen w wypowiedziach nieustannie podkreśla, że zrobi wszystko, co tylko możliwe, żeby powrócić do rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Kolejną okazję do zaprezentowania się na rajdowych trasach dostanie już w sierpniu. W Rajdzie Finlandii razem z Paulem Nagle stworzą trzecią załogę Hyundai Motorsport.

 

Aktualnie w kalendarzu możemy mówić o czasie wakacji. Trwały spekulacje kto zasiądzie w trzecim samochodzie przygotowanym przez zespół z Alzenau. Teraz wiem, że Sebastien Loeb i Dani Sordo nie zdecydowali się na występ w klasycznym rajdzie. Propozycja współpracy z Breenem była kolejnym krokiem Hyundaia. Młody Irlandczyk nie zastanawiał się długo nad podjęciem decyzji.

“Jestem zachwycony, że mogę dołączyć do zespołu Hyundai Motorsport w Rajdzie Finlandii, jadąc samochodem klasy WRC. W tym roku było to długie i cierpliwe czekanie oraz obserwowanie sytuacji. Jestem zaszczycony tą jednorazową propozycją razem z Paulem. Finlandia jest rajdem, w którym rywalizowałem najwięcej w WRC, mam nadzieję, że będę mógł wnieść coś pozytywnego do zespołu. Pojadę z numerem czterdzieści dwa, z którym rywalizowałem w kartingu. Zawsze był dla mnie szczęśliwy, miejmy nadzieję, że tak pozostanie” – skomentował Craig Breen.

Pokazał wyjątkową klasę w tym wydarzeniu w poprzednich sezonach, a jego doświadczenie jest dla nas bezcenne” – powiedział Andrea Adamo – “upewnimy się, że przygotowania w Rajdzie Estonii będą wystarczające.” – podsumował szef Hyundai Motorsport

Fot. Craig Breen fanpage
Do Góry