Anna Gańczarek-Rał- “najbardziej jestem zadowolona, gdy widzę swój progres” – wywiad
Ekstremalny finisz Abarth Rally Cup – Dariusz Poloński i Łukasz Sitek wicemistrzami Europy!
Habaj i Dymurski na trzecim miejscu w rajdowych mistrzostwach Europy
Czeska federacja najlepsza w Europie
Łukasz Habaj odpowiedział na kilka pytań przed Rajdem Węgier 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Chcą odbudować rajdówkę

Jak pewnie pamiętacie z naszej relacji na żywo, podczas Rajdu Wisły potężny wypadek zaliczyli Szymon i Mieczysław Kalczyńscy. Załoga Peugeota 106 wypadła na trzecim odcinku specjalnym, mocno dachując. Teraz zawodnicy podsumowują to wydarzenie.

Rajd Wisły od samego początku nie układał się dla nas zbyt dobrze. W sobotę mięliśmy małą stłuczkę z udziałem naszej lawety, przez co zapoznanie każdego odcinka udało się zrobić tylko raz. Na OS 2 uszkodziliśmy końcówkę drążka, ale dzięki pomocy Eliasza Mazurka, który udostępnił nam swój zapas, byliśmy w stanie kontynuować dalszą jazdę, za co serdecznie mu dziękujemy. Niestety na OS 3 wypadliśmy z trasy, zaczęliśmy dachować i uderzyliśmy w kamień. Szczęśliwie nam i kibicom nic się nie stało, ale niestety samochód jest mocno uszkodzony.

Ze względu na to, ze do tej pory budowę samochodu i stary pokrywaliśmy z własnej kieszeni, a budżet na Rajd Wisły udało się ledwo dopiąć, w tym momencie z odbudową samochodu starujemy praktycznie od zera. Chcemy wrócić jak najszybciej na odcinki, aby dalej rozwijać umiejętności. W międzyczasie uruchomiliśmy także wydarzenie, na którym chętne osoby mogą dołączyć do naszej akcji odbudowy. Będziemy wdzięczni za dołączenie i udostępnienie tego wydarzenia. Rajd Wisły mimo, że dla nas niezbyt udany uważamy za świetny i z chęcią wrócimy tam za rok, mając jednak nadzieję, ze po drodze czeka nas wiele innych wspaniałych rajdów.

Dziękujemy DentiShop.pl za pomoc w starcie w 62. Rajdu Wisły

– komentowali zawodnicy.

Wydarzenie na Facebooku znajdziesz tutaj.
Do Góry