Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Blisko 60 załóg w pierwszym starciu SJS MaxiOes6

Już w najbliższą sobotę ruszy cykl SJS MaxiOes6, organizowany przez Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie. Dziś poznaliśmy pierwszą listę zgłoszeń, na której widnieje 57. załóg. Organizatorzy podkreślają jednak, że nie jest to ostateczna lista i może ona zostać zwiększona.

Co najważniejsze, wszystkie 57 zgłoszonych samochodów to rajdówki spełniające nowy regulamin cyklu, czyli posiadające obowiązkowe klatki bezpieczeństwa. W klasie Gość zobaczymy trzy załogi, w klasie piątej dwie. Konkretne liczby zaczynają się w niższych klasach: czwarta liczy 14 zgłoszeń, trzecia 15, druga aż 20, pierwsza 2. Jedna załoga nie określiła jeszcze samochodu.

Zobacz listę zgłoszeń

Rusza Extreme Tyres Challege

Organizator z przyjemnością informuje, że w tym sezonie kontynuuje współpracę z Extreme Performance Tyres. Owocem tej współpracy będzie Extreme Tyres Challege, czyli osobna klasyfikacja dla uczestników cyklu SJS MaxiOes6. Zwycięzcą będzie kierowca, który uzyska najlepszy wynik przejazdu na OeSie oznaczonym jako Kryterium Extreme. Zwycięzcy poszczególnych rund otrzymają bony na zakupy opon w wysokości 500 złotych, a główną nagrodą w całym cyklu będzie cały komplet opon.

Więcej informacji dotyczących cyklu SJS MaxiOes6 znajdziesz w jego dziale.

You may also like
Do Góry