FIA Rally Star – nowe szczegóły
Chorwacja zainteresowana rundą WRC
WRC: przetarg na układ hybrydowy już w kwietniu
Rajd Szwecji 2020 – dzień dla Evansa. Kłopoty Latvali
Rajd Szwecji 2020 – pierwszy oes odwołany
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Baran i Paciej podsumowują start w Bochni

Piotr Baran / Michał Paciej wyjeżdżają całkiem zadowoleni z Bochni. Poniżej przedstawiamy wypowiedź załogi po 4. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej.

Tegoroczny Rajd Ziemi Bocheńskiej był dużo bardziej wymagający od ubiegłorocznej edycji. Obawialiśmy się znacznych różnic wysokości i właśnie na wzniesieniach traciliśmy najwięcej czasu. Przełożenia w seryjnej skrzyni biegów naszej Hondy są tak zestopniowane, że w wielu miejscach trasy najbardziej odpowiednim biegiem byłaby dwójka z plusem albo trójka z minusem… szukaliśmy ich, niestety bez powodzenia 🙂 Z zewnątrz mogło to wyglądać trochę nerwowo, ale my cieszymy się, że tym razem bezawaryjnie dojechaliśmy do mety i to na 4. miejscu w klasie i 7. w klasyfikacji generalnej. Ponieważ przygody przydarzają się nie tylko nam, sytuacja punktowa w tym sezonie jest wciąż otwarta. W rajdzie testowaliśmy nową, twardą mieszankę opon Race GC, które w wysokich temperaturach spisywały się bardzo dobrze i na pewno przydadzą się na kolejne rundy Mistrzostw Śląska.

Za wsparcie dziękujemy serdecznie naszym sponsorom i partnerom: klinice stomatologii estetycznej Dental Clinic (www.dentalclinic-kk.pl), producentowi opon sportowych Race GC (www.racegc.pl) oraz www.baranautoserwis.pl
Do Góry