Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Atrakcje Rajdy24 Cup w Zembrzycach – znamy trasę!

To będzie druga w tym roku edycja Rajdy24 Cup, ponownie przy okazji cyklu SJS MaxiOes7 i ponownie w powiecie suskim. Piąta i finałowa runda zmagań organizowanych przez Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie dzięki wielkiej uprzejmości wójta, pana Łukasza Palarskiego, zawita do gminy Zembrzyce.

plakat_zembrzyce_yibh86Organizatorzy przygotowali drogową próbę o długości 1,4 km, która rozegrana zostanie w dwóch konfiguracjach w sobotę, 3. grudnia. – W zawodach biorą udział kierowcy profesjonalni wraz z kierowcami amatorami, którzy dopiero zdobywają punkty do licencji. Nie jest to jednak typowy rajd amatorski – wymagane są klatki bezpieczeństwa zgodne z załącznikiem, co jest konieczne, aby było bezpiecznie. Dzięki takiej możliwości możemy na starcie spodziewać się sporej ilości załóg, które będą rywalizować o puchar Wójta Zembrzyc, pana Łukasza Palarskiego. Przy świetnej współpracy z gminą Zembrzyce, Starostwem Powiatowym w Suchej Beskidzkiej oraz lokalną Policją i Strażą Pożarną chcemy zorganizować duże wydarzenie, które po raz kolejny promować będzie nasz region w mediach ogólnopolskich – mówi Gabriel Borowy, współorganizator imprezy.

Próba sportowa wytyczona została w zachodniej części Zembrzyc, z wykorzystaniem m.in. drogi na wale w okolicy starego mostu na Skawie. Zmagania będzie można oglądać w godzinach od 10 do 18, a wszystkie załogi pokonają odcinek sześciokrotnie. O 10:00 na Rynku w Zembrzycach ruszy także ceremonia startu i prezentacja zawodników.

mapa_zembrzycePula nagród, o które powalczą załogi, jest naprawdę spora. Wśród nich są m.in. zestawy narzędzi czy wysokiej klasy torba Sparco. Każdy z zawodników otrzyma w ramach wpisowego ciepły posiłek oraz napoje (kawa, herbata), dostępne w ogrzewanej sali Tequila Catering w Zembrzycach – dzięki uprzejmości właścicieli zapraszamy tam do biura zawodów.

Organizatorami są Koło Środowiskowe Automobiklubu Śląskiego w Krakowie oraz kreatywna agencja reklamowa GB Promotion z Makowa Podhalańskiego. Wśród partnerów są Gmina Zembrzyce, AVIA Silesia Oil, Honors Kancelaria Odszkodowawcza, LURKA Przedsiębiorstwo Budowlane, Jancarz Autoserwis, Blachdom Plus, www.RajdoweAkcesoria.pl, TM VIA, Honda Kolaczek, Krakowskisklep.pl, House of Beer, Novum Pack, Imagine Studio, UMT. Patronat medialny sprawują Rajdy24.pl, Rally And Race, sucha24.pl, malopolskaonline.pl, powiatsuski24.pl, Małopolska Kronika Beskidzka, Beskidzka24.pl, rajdy.malopolska.pl, miroslawjakala.pl.

You may also like
Do Góry