M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Adam Stec i Dariusz Zdanowicz, czyli Stec Rally Team potwierdza starty w RSMP 2019

Stec Rally Team potwierdził starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Załogę stworzy Adam Stec z Dariuszem Zdanowiczem, a rywalizować będą Mitsubishi Lancerem Evo X w klasie OPEN 4WD.

Zespół powstał w 2014 roku. Po debiucie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w 2018 roku nadszedł czas na kontynuowanie rywalizacji w polskim championacie. Jak poinformował Stec Rally Team w komunikacie w mediach społecznościowych, wiele działo się w czasie przygotowań, ale najważniejsze jest to, że w Rajdzie Świdnickim 2019 Mitsubishi Lancer Evo X staje na starcie w rynku w Świdnicy, rywalizując w klasie OPEN 4WD

“Od czego by tu zacząć.. Na początek jesteśmy Wam winni małe wyjaśnienia – z różnych względów mieliśmy prawie roczną przerwę od rajdów, czasem tak bywa, że trzeba zrobić sobie przerwę, stąd nasz brak aktywności na stronie. 
Chwilę przed publikacją listy zgłoszeń 47. Rajd Świdnicki-KRAUSE chciałbym Wam zakomunikować, że wystartujemy w tegorocznym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie OPEN 4WD za kierownicą znanego nam i Wam Mitsubishi Lancera EVO X . 
Na moim prawym fotelu zasiądzie człowiek z którym uzupełniamy się idealnie, Dariusz Zdanowicz.
Niezawodny serwis Poland Rally Point weźmie pod opiekę naszego czterobuta. Liczymy, że będzie to sezon pełen emocji, który dostarczy nam i Wam dużo frajdy!”

 
Do Góry