FIA Rally Star – nowe szczegóły
Chorwacja zainteresowana rundą WRC
WRC: przetarg na układ hybrydowy już w kwietniu
Rajd Szwecji 2020 – dzień dla Evansa. Kłopoty Latvali
Rajd Szwecji 2020 – pierwszy oes odwołany
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

82. zgłoszenia do Rajdu Ziemi Bocheńskiej 2016

Aż 82 załogi, w tym 25 Gości zgłosiło się do trzeciej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. 4. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga rozegrany zostanie już w najbliższy weekend (10-11. czerwca).

Stawkę RSMŚl otwierają liderzy, Sztwiertnia i Pietruszka (Citroen Saxo VTS). Za nimi ustawieni zostali Marczyk i Dwornik (Honda Civic Type-R), Kostka i Pochroń (Honda Civic), Cieślak i Sajdak (Honda Civic), Preś i Szterleja (BMW E30 318 IS). Szóstka to Bolek i Gaś (Renault Clio), siódemka Baran i Paciej, ósemka Sordyl i Wysokiński (Hondy Civic). Z dziewiątką pojadą Krzysztof Rybka i Krzysztof Grzesik (Citroen Saxo), z dziesiątką Robert Warnicki i Mateusz Martynek (Renault Clio).

W klasie RO 1 łącznie dziewiętnaście zgłoszeń, w RO 2 dwanaście. Trzy załogi w RO R, sporo, bo aż pięć załóg w RO 4WD (Imprezy przywiozą Słobodzian i Dudziński, Lancery Kołodziej, Krawczyk i Kuciński). W Pucharze Peugeot/Citroen piętnaście pozycji, w Pucharze Cento Rally cztery.

Listę Gości otwierają Poloński i Dobosz przed Grzybkiem z Ranikiem (Peugeoty 208 R2) i Muszem z Zygmuntem (Renault Clio R3T). Kolejne pozycje to Kurdyś i Kasina (Honda Civic Type-R), Ingram i Janik (Subaru Impreza STI), Łata i Grudziński (Ford Fiesta Proto), Kotarba i Wilk, Maj i Jasiński (Mitsubishi Lancery).

Peugeoty 208 R2 przywiozą jeszcze Mąsior i Bobrowski, Lizończyk i Cieślar oraz Jodłowski i Kokoszka, w Hondach Civic pojadą duety Łączka/Milej, Łączka/Wydra, Łączka/? i zdobywca statuetek plebiscytu Na 110% podczas pierwszej rundy RSMP, Kalicki z Mortkiem. Fordy Fiesty R2 podstawią Skucha-Cienciała/Roik, Gryczyńska/Burkacki, Kręcioch/Szeja, Pietrzak/Kłos. Fiatem Abarth pojedzie Mularczyk/?, BMW E30 318 IS Janeczek i Michalewicz, Renault Clio Bachula i Śliwa. Do Citroenów C2 wsiądą załogi Bugajski/Drożdż, Czarnecki/Bojar i Kalinowski/Lipiński.

Zobacz listę zgłoszeń
Do Góry