Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Rajd Barbórka, RSMP

57. Rajd Barbórka 2019 – Wojciech Chuchała – “jedziemy bez presji”

Już w najbliższy weekend wystartuje 57. Rajd Barbórka. Na starcie pojawi się również znany duet Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim. W tym roku Siemanko zaprezentuje się przed kibicami z całej Polski w Skodzie Fabi R5.

Przygotowanie do Rajdu Barbórka poprzedziły testy z innymi uczestnikami kultowej imprezy. Rezultaty osiągane już od pierwszych przejazdów były dużym zaskoczeniem dla Wojtka. Chuchała zauważył, że Skoda Fabia R5 jest stworzona do ciasnych, miejskich prób i sprawdza się w takich warunkach doskonale. Kluczem do sukcesu ma być przede wszystkim jazda bez presji.

Za nami bardzo dobry dzień. Jestem zaskoczony tempem, jakie prezentowaliśmy. Jeździliśmy w towarzystwie Mikołaja Marczyka i jego jazda motywowała nas i na finale nasze tempo było na tym samym poziomie. Czuć, że Skoda Fabia R5 jest stworzona do takich miejskich prób. Mamy nieco słabszy pakiet niż nasi koledzy korzystających z innych samochodów R5, jednak zamierzamy jechać bez napinki. Tutaj presja wyniku jest dość duża, ale podchodzimy do tego spokojnie i zobaczymy co się wydarzy. Razem z niezastąpionym Sebastianem Rozwadowskim zamierzamy dobrze bawić się, to najważniejsze – jazda bez napinki .” – podsumował Wojciech Chuchała

You may also like
Do Góry