Julien Ingrassia – “jazda po asfalcie jako pilot jest dużo trudniejsza” – wywiad
Rajd Hiszpanii 2019 – rywalizacja na siedemnastu odcinkach specjalnych
Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
previous arrow
next arrow
Slider

Kategoria: Różne

55. Rajd Ypres 2019 wygrywa Craig Breen z Paulem Nagle w Volkswagenie Polo GTI R5

Na trudnych i technicznych asfaltowych odcinkach legendarnego Rajdu Ypres Craig Breen i jego pilot Paul Nagle pokazali klasę wygrywając kolejne zawody w sezonie.

Craig Breen najszybciej pokonał dziewięć odcinków specjalnych. Organizatorzy przygotowali aż dwadzieścia trzy próby, które charakteryzowały się wąskimi drogami pośród pól z głębokimi rowami po obu stronach. Na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej uplasował się Kevin Abbring (+45,7s), a trzecie miejsce wywalczył Kris Princen (+58,7s), który jednocześnie awansował na fotel lidera w klasyfikacji generalnej mistrzostw Belgii. Niesamowitą formą, jak na zawodnika, który nie startuje regularnie w rajdach, może pochwalić się Freddy Loix. Czwarte miejsce w Rajdzie Ypres, to zawsze doskonały wynik. (+2:49,9s). Najlepszą piątkę uzupełnił Davy Vanneste (+3:32,8s)