Anna Gańczarek-Rał- “najbardziej jestem zadowolona, gdy widzę swój progres” – wywiad
Ekstremalny finisz Abarth Rally Cup – Dariusz Poloński i Łukasz Sitek wicemistrzami Europy!
Habaj i Dymurski na trzecim miejscu w rajdowych mistrzostwach Europy
Czeska federacja najlepsza w Europie
Łukasz Habaj odpowiedział na kilka pytań przed Rajdem Węgier 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

5 kierowców na których warto mieć oko w marcu

Marzec podobnie jak dwa poprzednie miesiące będzie stał pod znakiem rywalizacji na trasach Rajdowych Mistrzostw Świata. Późny start sezonu w Polsce przyczynia się do tego, że po raz kolejny dziesiątka kierowców na których warto mieć oko zawęża się do grona startujących poza granicami kraju.

1. Robert Kubica
Po obiecujących występach w Monte Carlo, a zwłaszcza w Szwecji, można wiele oczekiwać po występie Polaka na odcinkach za oceanem. Jeśli tylko sprzęt pozwoli możemy być świadkami bardzo dobrego weekendu.

2. Jerzy Tomaszczyk
Po prezentacji nowego zespołu przyszedł czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony na odcinkach specjalnych, co nastąpi już w pierwszy weekend marca. Nie ma chyba w Polsce kibica rajdów samochodowych, który nie jest ciekawy jak kierowca Adama R2 poradzi sobie na niemieckich oesach.

3. Organizatorzy Rajdu Świdnickiego
W marcu organizatorzy Rajdu Świdicnikiego powinni zdradzić pierwsze szczegóły dotyczące otwierającej zmagania w RSMP rundy. Czy postawią na spawdzone już odcinki specjalne, a może uda się powrócić do tych używanych przed laty? Wszystko powinno okazać się już w marcu.

4. Sebastien Ogier
Francuz jeżdżący w barwch Volkswagena jak na razie ma na swoim koncie dwie wygrane rundy Mistrzostw Świata 2015. Trzecia wygrana z rzędu już na początku sezonu może postawić go w bardzo dobrej sytuacji w kwestii obrony tytułu. Co więcej zobaczymy jak wygląda szutrowa forma Seba 2.0.

5. Andreas Mikkelsen
Rewelacja Rajdu Szwecji z pewnością nie podda się i również w Meksyku będzie chciał pokazać jak szybki potrafi być. Jeśli tym razem skończy się bez błędów, możemy być świadkami niesamowitego pojedynku o zwycięstwo.
Do Góry